FC Tatran Prešov
1:1 (0:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Středa 03.05.2017, 18:00 • NTC Poprad • Niké liga • 28. kolo

V druhom polčase sa skóre stretnutia ešte menilo. V 85. minúte vyrovnal na 1:1 Rolinc, a tak si tímy rozdelia po jednom bode.
    Postavenie v tabuľke sa nemení.

Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok dňa. (19:49:39)

90+1

90+1
    Za svoje zbytočné zdržiavanie hry pri rozohrávke dostáva brankár Pavel Kováč žltú kartu.

90
    Nastrelená lopta z obrannej polovice skončila na rukách brankára Kováča. Rozhodcovia následne nadstavujú jednu minútu.

89
    De Silva oblúčikom našiel Damiána Bariša, ktorý však mierne zazmätkoval a napokon si streleckú možnosť nevytvoril.

87
    Kačala poslal z pravej strany loptu, ktorá vyzerala ako nevinný center, no napokon tesne preletela ponad brvno a skončila na hornej sieti.

86
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Martin Válovčan, prichádza Tihomir Kostadinov.

85
    Prešov dal gól!
    Tatran vyrovnáva stav stretnutia! Domáci vyrazili do prečíslenia, Streňo posunul center z pravej strany do vnútra šestnástky, kde si ho spracoval JAKUB ROLINC a do odkrytej časti bránky skóroval!

84
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Emil Haladej, prichádza Jakub Rolinc.

84
    Micherda fauloval Mateusa De Silvu, ktorý ešte ostal chvíľu na trávniku, po chvíli sa však okamžite postavil.

Dnešné stretnutie sleduje 185 divákov.

81
    Počet hráčov na ihrisku je opäť o čosi menší. Martin Dupkala po žltej karte zo 40. minúty dostáva žltú kartu opäť a ide dole z ihriska.

80
    Kačala sa snažil individuálne uvoľniť na pravej strane ihriska. Veľmi sa mu to však nepodarilo a loptu mu vypichli protihráči.

79
    Leškov center z pravej strany dorazil na hlavu Erika Streňa, no ten veľmi svoje zakončenie nenasmeroval. Lopta letela ďaleko mimo bránky.