Classic – SB Pro 5:2 (kon.) | Classic – EräViikingit 9:6 (kon.)
SCC Classic
9:6 (3:3, 5:1, 1:2)
EräViikingit
Sobota 22.04.2017, 15:45 • Hartwall Arena, Helsinky • Salibandyliiga • Superfinále

To je z finského superfinále vše! Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších florbalových přenosů. Na shledanou! (18:08:14)

Classic vítězí 9:6 nad EräViikingit a obhajuje loňské prvenství v Salibandyliize!

56:17
    Oddechový čas pro EräViikingit.

46:44
    Tým EräViikingit právě vstřelil branku!
    MIKO KAILIALA má hattrick! Díky jeho individuálnímu útoku stále žije šance na vyrovnání ze strany EräViikingit. Bez asistence.

43:26
    Classic právě vstřelil branku!
    Classic rychle odskakuje. SAMI JOHANSSON se probojoval k brankovišti soupeře, kde svojí druhou gólovou akcí dodává svému mužstvu klid. Asistence: Jussi Piha.

43:04
    Hráči EräViikingit se snaží s výsledkem něco udělat. V úvodu třetího dějství překvapuje gólmana Torisevu MIKO KAILIALA. Asistence: Jani Kukkola.

40:01

Druhá třetina byla pod jasnou herní kontrolou Classicu, který tak šel do výraznějšího vedení. Stále však zbývá dvacet minut, v nichž může EräViikingit zahýbat s průběžným poměrem branek.

40:00

37:53
    Skóre je momentálně hodně jednoznačné. NICO SALO potvrzuje herní vzestup svého týmu v posledních minutách. Asistence: Mikko Leikkanen.

36:19
    Hned po vhazování se před brankou usídlil OSKARI HEIKKILÄ, jehož rychlá střelba zvýrazňuje dominantní výkon Classicu. Asistence: Eemeli Salin.

36:11
    Classic si bere zpět výhodu dvou gólů. Zásluhu na tom má EEMELI SALIN, jenž se dnes prosadil již podruhé. Asistence: Mikko Leikkanen.

32:12
    Situace se však záhy mění! Kontaktní trefa míří do sítě Classicu z hole pohotového útočníka JANIHO KUKKOLY! Asistence: Jukka Soini.

31:44
    Dvoubrankové vedení dnes dosud žádný ze superfinalistů neměl! Komfortnější náskok pro Classic zajistil OSKARI HEIKKILÄ. Asistence: Eemeli Salin.

24:42
    SAMI JOHANSSON zajišťuje jednogólový rozdíl ve skóre ve prospěch Classicu, který obrací z 2:3 na 4:3! Asistence: Janne Lamminen.

20:01

Úvodní dějství končí za stavu 3:3. Classic dvakrát neudržel vedení a nakonec musel dohánět těsnou ztrátu v závěru dvacetiminutového limitu.

Tadeáš Mima

Branky a nahrávky: 5. Salminen, 10. Pylsy (Piha), 20. Salin (Salo), 25. Johansson (Lamminen), 32. Heikkilä (Salin), 37. Salin (Leikkanen), 37. Heikkilä (Salin), 38. Salo (Leikkanen), 44. Johansson (Piha) – 9. Laasonen (Juselius), 11. Söderling (Hyvönen), 19. Kailiala (Aro), 33. Kukkola (Soini), 44. Kailiala (Kukkola), 47. Kailiala

SCC Classic: Toriseva (Järviö) – Leikkanen, Jääskeläinen, Lamminen, Savonen, Eronen, Salminen, Wigren – Salin, Salo, Johansson – Pylsy, Piha, Vänttinen – Reunamäki, Sikkinen, Lehtinen – Koskinen, Heikkilä
    EräViikingit: Strandberg (Laakso) – Soini, Aro, Tiitu, Jalonen, Salonen, Juselius, Kinnunen – Iiskola, Kukkola, Kailiala – Söderling, Hyvönen, Moilanen – Puska, Strömsten, Laasonen – Surakka, Ailio

Rozhodčí: Mikko Alakare, Vesa Vilkki