Liberec – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Brno 3:2 (kon.)
Slavia – Třinec 0:2 (kon.)
SK Slavia Praha
0:2 (0:1)
FK Třinec
Neděle 23.04.2017, 14:00 • SC Horní Počernice, Praha • Juniorská liga • 25. kolo

Třinec podal velice soustředěný výkon a zásluhou Maria Latochy a Marcina Žyly si odváží z Horních Počernic tři body. Slavia byla sice směrem vpřed aktivnější během celého zápasu, během prvního poločasu se ale nedostala ani k jedné střele na bránu. Po přestávce domácí zabrali, žádný gól ale nevstřelili. Konečný výsledek: Slavia Praha 0 Fotbal Třinec 2. (16:36:59)

90

90
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Marcin Žyla, přichází Mikuláš Krucina.

89
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Jan Lasota, přichází Marcel Stříž.

87
    Žlutou kartu dostává Michal Lanc (FK Fotbal Třinec).

87
    Fotbalisté Třince prověřili Otáhalovu pozornost a po zákroku brankáře Slavie pálili jeho spoluhráči mimo.

86
    Mohli by jste si říci, že pochytat tři střely je jednoduché, jenže když nejste pořádně rozchytaní a dlouhou dobu musíte čekat, než na Vás nějaká půjde, zákrok je poté o to těžší.

85
    Slavia se konečně po dlouhé době dostala ke třetí střele na bránu, jenže Adamuška je dnes bezchybný.

81
    Slavia se začíná nadechovat k velkému tlaku, Třinec ovšem dobře brání a nepouští domácí do zakončení.

80
    Žlutou kartu dostává Ondřej Žežulka (SK Slavia Praha).

80
    Slavia se nedokázala prosadit po pravém křídle a byla vytlačena do středu hřiště, kde mohla vzápětí vhazovat.

79
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Václav Bujok, přichází Radovan Melecký.

78
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází Martin Sulík.

75
    Hosté během prvního poločasu nepustili Slavii ani k jedné střele na bránu a po přestávce v obraně trochu polevili, za dvoubrankového náskoku si to ovšem mohou dovolit.

74
    Třinec se dnes dostal k celkem k osmi střelám, z nichž polovina mířila na bránu a polovina mimo ní, stejně jako v případě Slavie, pražský tým se ovšem dostal k celkem čtyřem pokusům.

73
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Mario Latocha, přichází Denis Nieslanik.

73
    Fotbalisté Třince předvedli pěknou kombinační akci, po které přišla střela zpoza šestnáctky. Pokus hostujícího týmu byl ovšem nepřesný a minul slávistickou bránu.

72
    Hra je ve druhém poločase naprosto vyrovnaná, což potvrzuje i statistika. Držení míče: 50%-50%.