Utrecht – Kerkrade 1:0 (kon.) | Sparta Rotterdam – Den Haag 0:1 (kon.) | Arnhem – Feyenoord 0:2 (kon.)
Eindhoven – Ajax 1:0 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
0:2 (0:2)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 23.04.2017, 14:30 • Gelredome • Nizozemská Eredivisie • 32. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (16:22:59)

Feyenoord zaslouženě vyhrál dnešní utkání proti Vitesse Arnhem 0:2. Oba góly vstřelil nejlepší útočník celé ligy, tedy Jorgensen. Druhý poločas se už jen dohrával. Míč byl převážně uprostřed hřiště, kde se neustále míče ztrácely a získávali. Feyenoord upevňuje své první místo. Vitesse klesá na šesté místo.

90+2

90+1
    Nelomův centr na Kramera nebyl úspěšný, protože míč vyletěl úplně mimo pokutové území.

90
    Rozhodčí Boekel se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Nepřesná přihrávka nově příchozího Neloma.

88
    Na zemi leží otřesený Botteghin. Snad bude v pořádku.

87
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Eljero Elia, přichází Miguel Nelom.

86
    A další střídání vymyslel úspěšný trenér van Bronckhorst.

85
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Nicolai Jørgensen, přichází Michiel Kramer.

84
    Hostující trenér si připravil své první střídání v utkání.

83
    Berghuis vybojoval míč, který okamžitě přihrál na volné obránce, kteří ho posunují až k Jonesovi.

82
    Arnhem kombinuje poblíž pokutového území Feyenoordu, jenže jejich přihrávky jsou pomalé a lehce předvídatelné.

81
    Bakerova pěkná klička byla ukončena nepěknou přihrávkou na Rashicu.

80
    Ofsajdové postavení domácího Zhanga.

79
    Nepřesná akce domácích končí v brankáře Jonese.

78
    Celý druhý poločas se jen dohrává. Není vidět snaha hostujícího celku jako v prvním poločase ani snaha domácích aspoň o vstřelení čestné branky.

77
    Nakambu se ale teď dobře vrátil do obrany a zneškodnil Vilhenu, který nebyl dostatečně silný jako domácí borec.

76
    Sudí se dnes asi rozhodl, že kartu dnes nedá. Opět sporný faul domácího Nakamby na Vilhenu.