Barcelona – Osasuna 7:1 (kon.) | Leganés – Las Palmas 3:0 (kon.) | Valencia – Real Sociedad 2:3 (kon.)
La Coruňa – Real Madrid 2:6 (kon.)
FC Barcelona
7:1 (2:0)
CA Osasuna
Středa 26.04.2017, 19:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 34. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek středečního večera. (21:24:41)

Barcelona ve druhém poločase zničila Osasunu pěti góly a v součtu s prvním poločasem dnes vítězí vysoko 7:1. Hosté dokázali na začátku druhé půle vývoj utkání na pár chvil zdramatizovat, Barcelona ale poté potvrdila své kvality a soupeři nic nedovolila. Katalánský celek se tedy dostává do tříbodového trháku na čele La Ligy. Real Madrid ale má o dva zápasy méně.

90+2

90+2
    Gomes z levé strany nedokázal nacentrovat míč před branku a poslal ho do zámezí. Utkání je u svého konce.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny dvě minuty.

90+1
    Rakitić se opřel do míče ze střední vzdálenosti a Sirigu musel na zem. Míč konečky prstů vyrazil na rohový kop.

90
    Turan našel ve vápně Piquého, jenž chtěl z první sklepnout míč pod sebe. Obrana Osasuny odkopla míč daleko od své branky.

88
    Hosté jsou i nadále pod tlakem a z posledních sil se snaží zabránit další brance.
    86. Paco ALCÁCER - 7:1

86
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Barcelona nekončí a přidává sedmou branku. Denis Suárez vyslal do samostatného úniku PACA ALCÁCERA, jenž se kličkou zbavil brankáře a poslal míč do odkryté klece.

85
    Mascherano je útočně naladěn a dělá obraně Osasuně velké problémy. Tentokrát centrovaným míčem do vápna hledal Turana, ten byl ale dobře pohlídán obranou hostí.

83
    Oier na středu hřiště povalil zezadu na trávník Rakitiće a je odpískán faul. Rozhodčí obránce Osasuny karetně nepotrestal.

82
    Po rohovém kopu se ale hostující družina k zakončení nedostala, Barcelona se bez sebemenšího problému ubránila.

81
    Hostům se podařilo propracovat na útočnou polovinu a vybojovat rohový kop.

80
    Gomes se uvolnil na levém křídle a poslal před branku prudký centrem, který však malým vápnem pouze proletěl.

79
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fran Mérida, přichází Goran Čaušić.

79
    Denis Suárez se obloučkem přes obranu pokusil uvolnit Gomese, portugalský fotbalista se ale k míči nedostal.

77
    Domácí fotbalisté mírně polevili a nikam se netlačí. Tento duel se bude pravděpodobně již pouze dohrávat.
    Mascherano vstřelil první branku v dresu Barcelony!

Jan Šlapáček

Branky: 12. Messi, 30. A. Gomes (Rakitić), 57. A. Gomes, 61. Messi (Rakitić), 64. Alcácer (Mascherano), 67. Mascherano (pen.), 86. Alcácer (Denis Suárez) – 48. R. Torres

Držení míče: 77 % : 23 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 3:7.
    FC Barcelona: ter Stegen – Mascherano, Piqué, Digne – Denis Suárez, Rakitić, Busquets, A. Gomes, Arda Turan – Messi (C) (63. Aleñá), Alcácer.
    Náhradníci: Cillessen – L. Suárez, Iniesta, Alba, Roberto, Umtiti, Aleñá.

CA Osasuna: Sirigu – Buñuel, Oier (C), Mondragón Dosman, Fuentes – R. Torres, Fausto, Mérida (79. Čaušić), De las Cuevas – Romero (73. Olavide), León (73. Kodro).
    Náhradníci: Mario – Čaušić, Kodro, C. Clerc, Barja, Márquez, Olavide.

Rozhodčí: Munuera – Matías, Baena

Diváci: 63 989