Club Brugge – Oostende 3:1 (kon.) | Eupen – Genk 1:1 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 1:0 (kon.)
Mouscron – Lokeren 2:2 (kon.)
YR KV Mechelen
1:0 (1:0)
Sint-Truiden VV
Středa 26.04.2017, 20:30 • Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:21:29)

Mechelen vítězí nad Sint-Truidenem 1:0 zásluhou gólové trefy Nilse Schouterdena, který se ve 42. minutě prosadil hlavou. Nakonec to byla jediná branka celého zápasu, takže tři body zůstávají v Mechelenu a domácí se posouvají na první místo své šestičlenné skupiny o Evropskou ligu.

90+3

90+2
    Mechelenu se daří držet hru daleko od své brány. Do konce už zbývá jen něco málo přes minutu.

90
    Nastavení by mělo trvat tři minuty. Přesně tolik času tedy ještě mají hosté na vyrovnání.

89
    Swers se individuálně dostal až do zakončení, ale jeho střelu likviduje pohotovým zákrokem Coosemans.

86
    Coosemans posílá míč dlouhým výkopem až hluboko na polovinu hostů, kteří začínají dělat chyby, které pramení ze zbrklosti.

84
    Hosté se stále nemohou dostat přes dobře organizovanou obranu Mechelenu. Zdá se, že zápas možná rozhodne jedna jediná branka.

81
    Začíná poslední desetiminutovka a hosté jsou poměrně neškodní směrem dopředu. Pokud dnes chtějí bodovat, musí rychle zabrat.

79
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Janssens, přichází Ceballos.

78
    Osaguona rozvlnil síť za hostujícím brankáře po pouhé minutě na hřišti, ale bohužel pro domácí se jednalo o ofsajd, takže gól není uznán!

77
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Croizet, přichází Osaguona.

73
    Hosté měli k dispozici rohový kop, ale do zakončení se po něm nedostali. Pokračují však nadále v útočné snaze.

71
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Bagayoko, přichází Abrahams.
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází De Sart, přichází Swers.

71
    Mechelen má nyní hru vcelku pod kontrolou a nepouští soupeře do ničeho nebezpečného. Čas se hostům pomalu a jistě krátí.

68
    Přímý kop hostujícího týmu končí jen u domácího brankáře, který ve druhém poločase zatím nemusel řešit nic složitého.

66
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Verdier, přichází Peffer.

66
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Vanlerberghe, přichází Callebaut.

65
    Verdier založil rychlý protiútok domácích, ale celou akci pokazil Croizet, který se následně nechal obrat o balón.