FK Příbram
3:4 (2:1)
FK Dukla Praha
Čtvrtek 27.04.2017, 14:00 • Na Litavce • Juniorská liga • 27. kolo

Dukla zvládla tuto přestřelku lépe a zvítězila 4:3, když ještě po poločase prohrávala 1:2! To je od nás vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších online přenosů. (15:52:55)

90+1

89
    Míč má na kopačkách Dukla, dokonce zápasu nám zbývá zhruba minuta.
    89. Denis LAŃKA - 3:4

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram v závěru ještě snižuje na 3:4 díky brance DENISE LAŇKY, závěr tak může být ještě zajímavý.

Penalta pro Příbram!

87
    Příbram vypadá, že je již smířena z výsledkem utkání a střetnutí se už jen dohrává.
    85. Adam VLČEK - 2:4

85
    Dukla právě vstřelila branku!
    Rána z větší vzdálenosti od ADAMA VLČKA překvapila Berana a skončila v síti, takže Dukla vede již 2:4.

Omlouváme se za výpadek, který byl způsoben technickými problémy.
    71. Adam VLČEK - 2:3

71
    Tak to je zvrat! Dukla jde do vedení! Dukla se dočkala brejku, na který tak dlouho čekala, a do prázdné branky zakončil ADAM VLČEK.

68
    Střílený centr Příbrami z pravé strany málem zapadl za záda gólmana Dukly! Míč nakonec zaplul a skončil těsně vedle.

67
    Czehowsky bude nyní bude vykopávat od své branky.

65
    Do druhého poločasu nastoupila úplně jiná Dukla, než do toho prvního. Dukla nyní hraje více v klidu, neztrácí balóny a čeká na svou šanci.

63
    Na středu byl faulovaný příbramský hráč, takže domácí rychle rozehráli, ale celou akci zastavil útočný faul domácích.

62
    Příbram se opět snaží něco vymyslet před pokutovým vápnem Dukly, ale je to zatím pouze na náhodu.
    60. Adam VLČEK - 2:2

60
    Příbram nastoupila do druhé poločasu velmi laxně, což se jí vymstilo. Do konce zápasu zbývá půl hodiny a Dukla po brance ADAMA VLČKA vyrovnává na 2:2!

Karel Milec

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 22. Kacafírek, 30. Kacafírek, 89. Laňka (pen.) – 28. Dancák (pen.), 60. Vlček, 71. Vlček, 85. Kozel

FK Příbram: Beran – Kacafírek, Mareš, Lupták, Tregler (C), Květ, Januška, Pecháček, Holý, Ayong, Liščevič
    Náhradníci: Dvořák – Macek, Laňka, Šrain

FK Dukla Praha: Czechowsky – Luong, Brabenec, Gábor, Dancák, Vlček, Stýblo, Kozel (C), Kaník, Šimek, Douděra
    Náhradníci: Šťovíček – Barták, Hájek, Šahini

Rozhodčí: Matějček – Šimáček, Vitner