St. Louis – Nashville 3:4 (kon.) | Anaheim – Edmonton 3:5 (kon.)
St. Louis Blues
3:4 (0:1, 1:2, 2:1) Stav série: 0:1
Nashville Predators
Čtvrtek 27.04.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Play-off NHL • Semifinále Z. konference

31:19
    Kyle Brodziak dostal dvě minuty za sekání a Nashville Predators si zahraje zkrácenou přesilovou zkrácenou přesilovou hru 5 na 3!

29:47
    Colton Parayko před pár okamžiky skóroval, nyní ale v pravém rohu obranného pásma podrazil Filipa Forsberga.

28:32
    Joel Edmundson a James Neal dostali dvě minuty za nesportovní chování a hrubost a hra bude pokračovat po gólu St. Louis ve hře 4 na 4.

09:38
    David Perron rychle projel napříč brankovištěm a na přední pravé tyči nechtěně podrazil brankáře Pekka Rinneho!

02:48
    Vladimir Tarasenko si hledal v pravém kruhu pro vhazování po zpětném oblouku prostor na střelu, ke které se nakonec dostal, ještě předtím ho ovšem sekl přes ruce obránce P. K. Subban!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 29. Parayko (Edmundson, Brodziak), 47. Schwartz (Stastny, Edmundson), 50. Sobotka (Pääjärvi) – 12. C. Wilson (P. K. Subban, Ellis), 23. P. K. Subban (Johansen), 33. Forsberg (P. K. Subban, Josi), 55. Fiddler (Watson)

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo – Schwartz, Stastny, Tarasenko (A) – Steen (A), Berglund, Perron – Sobotka, Lehterä, Pääjärvi – Upshall, Brodziak, Reaves. Hlavní trenér: Mike Yeo.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Fiddler, Neal (A) – C. Wilson, Sissons, Parenteau – McLeod, Fisher (C), Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Chris Rooney, Francois StLaurent. Čároví: Jonny Murray, Steve Barton

Diváci: 19154