Maďarsko – Kazachstán 1:3 (kon.) | Polsko – Rakousko 0:11 (kon.) | J. Korea – Ukrajina 2:1 (2:0 po s.n.)
Maďarsko
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Kazachstán
Pátek 28.04.2017, 12:30 • Palace of Sports, Kyjev • Mistrovství světa - I. A Divize • 5. kolo

Kazachstán vyhrává tento zápas poměrem 3:1 a do tabulky získává další tři body. (14:48:03)

Nejlepší hráči zápasu
    Vilmos Galló (Maďarsko)
    Kirill Polochov (Kazachstán)

59:47 Nigel DAWES - 1:3

59:47
    Kazachstán právě vstřelil branku!
    Kazachstán tento duel zcela jistě vyhraje, NIGEL DAWES předvedl velmi rychlé bruslení a kotouč dokázal doklepnout do prázdné branky. Asistence: Brandon Bochenski.

59:19
    Kazaši se tak tak brání, ale zatím odolávají.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:40
    Maďarsko je v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nemůže probojovat.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny, Maďarsko má k dispozici přesilovou hru. Navíc odvolalo brankáře.

57:35
    Vyloučení v týmu Kazachstán (Kirill Polochov – 2 min., podražení).

57:03
    Maďarsko hraje v plném počtu.

56:30
    Půlminutka hry z oslabení ještě zbývá. Kazaši hrají aktivně, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.

56:03
    Maďarsko se velmi dobře brání, János Hári navíc vyrazil do útočného pásma, kde našetřil další čas.

55:33
    Nechybělo mnoho a Kazachstán mohl rozhodnout, ale přihrávka do předbrankového prostoru našla jen obrácen, který kotouč vyhodil.

55:03
    Vyloučení v týmu Maďarsko (Arnold Varga – 2 min., hrubost).

54:10
    István Bartalis vede další ofenzivní akce svého celku, ale nedokázal přesněji přihrát.

53:51
    János Hári se probojoval z ničeho nic před branku, ale jeho pokus skončil vysoko nad.

52:49
    Brandon Bochenski ani na dvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Miklós Rajna podržel nyní své spoluhráče ve hře.

52:01
    Fanoušci hlasitě podporují Maďarsko, které ztrácí jednu branku. Tým vedený jako domácí si mnoho šancí nevytváří.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 18. Sagert (Galló) – 4. Dallman (Dawes, Boyd), 11. Michajlis (Sagadajev), 60. Dawes (Bochenski)

Maďarsko: Rajna (Bálizs) – Sagert, Szirányi, Stipsicz, Wehrs, Varga, Garát – Galló, Sarauer, Erdély – Kóger, Hári, Dansereau – Terbócs, Csanyi, Bartalis – Benk, Nagy, Magosi.
    Kazachstán: Kolesnik (Kudrjavcev) – Dallman, M. Semjonov, Savčenko, Stěpanov, Lipin, Polochov, Lakiza – Dawes, Boyd, Bochenski – Michajlis, Puškarjov, St. Pierre – Sagadajev, Markelov, R. Starčenko – Panjukov, Chudjakov, N. Ivanov – Kučin.