Jirkov – Ústí n/L ''B'' 2:4 (kon.) | Nordics Most – Litoměřice 4:5 (po pr.)
HC Nordics Most
4:5 (2:2, 1:0, 1:2 - 0:1) Stav série: 1:2
SHC Killers Litoměřice
Pátek 28.04.2017, 18:00 • A N.S. Most • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Čtvrtfinále

Zápas nakonec končí výhrou Litoměřic v prodloužení a Litoměřice se tak ujímají vedení v sérii 2:1. (19:58:43)

46:15
    Killers Litoměřice právě vstřelili branku!
    MAREK BRABEC střílel z otočky a Neumann neměl nárok na jeho střelu. Asistence: Šimek.

45:45
    Michal Smolík střílel z otočky, Neumann jen tak tak zakročil.

45:01

Litoměřicím se nakonec v posledních dvou minutách podařilo vyrovnat a uvidíme prodloužení.

45:00

44:18
    A znovu střela od modré v podaní MARKA STIBALA a znovu pravý růžek. Asistence: Pechan, Smolík.

44:15
    Zakázané uvolnění Mostu.

42:56
    JAROSLAV VANDAS dostal přihrávku na pravý kruh a nedal Neumanovi šanci střelou nad rameno. Asistence: Stibal, Smolík.

42:50
    Litoměřice to zkouší v šesti.

42:21
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Dům – 2 min., hrubost).

40:24
    Neumann radši podržel míček a zklidňuje tak hru.

39:38
    Balónek znovu mimo hru.

39:26
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Froněk – 2 min., hrubost).

39:26
    Střela Litoměřic vytěsněna mimo hřiště.

35:53
    Nordics Most právě vstřelil branku!
    Boris Stütz střílel a SLAVOMÍR ŠVÁCHA dorážel. Asistence: Stütz, Mach.

35:44
    Marek Šafařík předvedl další pěkný individuální průnik, ale Bursa ho vychytal.

34:03
    Litoměřice jsou v plném počtu, přežili i skoro dvě minuty 5 na 3.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 8. Beránek (Šafařík M., Šafařík L.), 15. Froněk (Linder, Švácha), 29. Linder (Švácha, Stütz), 36. Švácha (Stütz, Mach) – 4. Grus (Šebek, Brabec), 10. Stibal (Kauschitz), 43. Vandas (Stibal, Smolík), 45. Stibal (Pechan, Smolík), 47. Brabec (Šimek)

HC Nordics Most: Neumann – Dům, Stütz, Mach, Kunrt, Dušek, Wild, Froněk, Beránek, Šafařík L., Šafařík M., Švácha, Lindner, Nechala, Šimek, Novák
    SHC Killers Litoměřice: Bursa – Zimanzl, Brabec, Šimek, Haken, Pechan, Chvojka, Stibal, Šebek, Krátký, Kauschmitz, Grus, Vandas

Rozhodčí: Tuček, Žák