SK Dynamo Č. Budějovice
0:4 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Čtvrtek 18.05.2017, 17:00 • Střelecký ostrov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 25. kolo

Dohrávka 25. kola FNL je u konce. Vlašim potvrdila svoji formu, Dynamo prohloubilo krizi. Po prvním vyrovnaném bezbrankovém poločase hosté v tom druhém na jeho úvodu dvakrát skórovali a srazili Jihočechy do kolen. Vlašim pak přidala ještě dva zásahy a pohodlně zvítězila. Dvakrát skóroval kanonýr Vyhnal. Dynamo naopak podalo špatný výkon a nadále čeká na první jarní domácí výhru. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (18:51:48)

90+2

90+1
    Zápas je rozhodnut, už se jen dohrává.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

88
    Ještě žlutá karta pro Jiřího Kladrubského za zbytečný faul u postranní čáry.

87
    Hosté nadále při chuti, Hašek pálil ze střední vzdálenosti do náruči Křížka, před tím střílel Jeslínek nad.

85
    Poslední dnešní střídání, Adam Kučera si půjde odpočinou, poslední minutky na hřišti si užije Ivan Hrebiniuk.

84
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Další pohroma pro Dynamo a hosté se baví. Standardní situaci rozehrál Adam Kučera přímo na hlavu PAVLA VYHNALA, který bez problémů přidává čtvrtý gól. Pro Vyhnala je to dnešní druhá trefa, celkově letošní třináctá.

82
    342 diváků si dnes našlo cestu na Střelecký ostrov.

81
    Po třetí brance tempo hry výrazně opadlo. Má slova se pokusil vyvrátit Lukáš Matějka, jeho kolmice na Fundu byla ale o několik kilometrů v hodině rychlejší než bylo třeba.

79
    Když se vrátím k Vlašimi, tak ta naopak zřejmě zvítězí popáté v řadě a vylepšila své dosavadní skóre z těchto duelů na 21:2!

78
    Na Dynamu se možná podepsala i poslední remíza s Táborskem, která je jen čtyři dny stará. Českobudějovičtí v prestižním derby po mnoha sporných výrocích sudích inkasovali v poslední minutě a nakonec bylo hodně rozhořčení po remíze 1:1. A zdá se, že v hlavách tento výsledek zůstal.

77
    Změna ve vlašimském dresu, Adam Vrána si zahraje místo Milana Kadlece.

75
    Poslední střídání Jihočechů, místo Iva Táborského na hrotu zaujme Lukáš Matějka.

74
    Naopak Vlašim dnešní výtečnou druhou půlí potvrzuje skvělé jaro, které zajistí Středočechům nejlepší výsledek v historii klubu. Pokud dnes hosté zvítězí, skončí nejhůře na čtvrté pozici.

72
    Rozklad Dynama pokračuje. Z hlediště se dokonce ozývají hlasy: "Hrajte, kdo se má na to dívat." Jenže domácí jsou v křeči a Vlašim trestá. Jeslínek pasem za obranu našel rozběhnutého RUDOLFA REITERA, který si sám před Křížkem poradil bez problémů.

72
    Už se opět hraje, po delší době se o ofenzivu pokusí hráči v modrých dresech.

70
    Pauza na občerstvení. Dynamo se před ní trošku zvedlo. Vypadá to ale, že si Vlašimští spíše hlídají dvougólové vedení a nikam se bezhlavě neženou.

69
    Standardní situace Fundy propadla Le Giangovi mezi rukavicemi, následný roh nebyl nebezpečný.