Teplice – Slovácko 2:2 (kon.) | Karviná – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Slavia – Jablonec 1:1 (kon.)
FK Teplice
2:2 (0:1)
1.FC Slovácko
Neděle 30.04.2017, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • ePojisteni.cz liga • 26. kolo

Slovácko v Teplicích dvakrát vedlo, nakonec veze ze severu Čech remízu 2:2. Hosté vystřelili dvakrát na branku a byly z toho dva góly. Skóre otevřel už ve 2. minutě Zajíc, následně vyrovnal Fillo. Hosté znovu vedli po trefě Navrátila a nakonec v 70. minutě srovnal svým druhým gólem v utkání z penalty znovu Fillo. (18:55:44)

90+4

90+4
    Nyní naopak Šušnjar kousek před vlastním vápnem fauloval Navrátila a v samém závěru ještě Slovácko bude mít výhodu trestného kopu!

90+3
    Domácí Červenka v ofsajdu, hra přerušena.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jakub Rezek (1.FC Slovácko).

90+1
    Slovácko šetří čas ve středu hřiště, s remízou bude hodně spokojeno.

90
    Sudí Jílek nastavuje zápas o čtyři minuty!

89
    Domácí se pokoušejí o závěrečný nápor, nyní Červenka ve vápně pálil nad bránu!

88
    Koné drží míč ve středu pole.

87
    Teplice bojují, jejich snahu zatím ale Slovácko v klidu odvrací.

85
    Nyní se hra odehrává ve středu hřiště.

84
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Jakub Rezek.

83
    Souboj Filla s Daníčkem ve vápně, tentokrát sudí už penaltu nepískne.

82
    Další zajímavý centr Kroba, obrana Slovácka zatím odolává.
    81. Daněk vyrazil Vaněčkův pokus.

81
    Centr Vondráška byl odvrácen na roh, hráči se postěhují do vápna.

80
    Faul na Filla, domácí budou rozehrávat. Následně byl v ofsajdu Červenka, hra znovu přerušena.

79
    Teplice se snaží o třetí gól, Slovácko zatím brání remízu.

78
    Vošahlík pěkně nacentroval na Vaněčka, ten podstoupil souboj s brankářem Daňkem.

Martin Pešout

Branky: 53. Fillo (Vošahlík), 70. Fillo (pen.) – 2. Zajíc (Civič), 56. Navrátil (Havlík)

Karty:   71. Ljevakovič (TEP) – 6. Machalík (SLO), 35. Civič (SLO), 40. Zajíc (SLO), 66. Navrátil (SLO), 90+3. Rezek (SLO)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:0.
    FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Hyčka (65. Červenka), Hora (23. Vošahlík), Fillo – Vaněček.
    Náhradníci: Chudý – Kodeš, Vošahlík, Červenka, Soungole, Král, Vachoušek.

1.FC Slovácko: Daněk – Reinberk, S. Hofmann, Břečka, Havlík – Šumulikoski (C) (66. Šimko), Machalík – Daníček, Navrátil (84. Rezek), Civič – Zajíc (74. Koné).
    Náhradníci: Heča – Šimko, Tischler, Rezek, Tkáč, Koné, Kubala.

Rozhodčí: J. Jílek – P. Vlasjuk, P. Kotalík (P. Ardeleanu)