Angers – Lyon 1:2 (kon.)
Angers SCO
1:2 (0:2)
Olympique Lyon
Pátek 28.04.2017, 20:45 • Stade Jean-Bouin, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

Angers po většinu zápasu Lyon přehrávalo, jenže v prvním poločase ze dvou střel a chybách domácího brankáře skórovali Mathieu Valbuena a Nabil Fékir. V dresu domácího týmu krátce po přestávce sice snížil Cheikh N'Doye, jenže poté byl vyloučen Mateo Pavlović. Lyon v boji o evropské poháry slaví důležité tři body. Konečný výsledek: Angers SCO 1 Lyon 2. (22:43:50)

90+5

90+5
    Rachid Ghezzal po krásné akci napřáhl zpoza šestnáctky k prudké střele a Issa Cissokho ji vytáhl nad břevno!

90+4
    Rafael z pravé strany posílal před bránu nebezpečnou přihrávku, kterou dokázal Pierrick Capelle odvrátit na rohový kop. Rafael poté upadl v šestnáctce, ale penalta nikde.

90+3
    Cheikh N'Doye se na levé straně šestnáctky po dlouhém kopu vpřed k hlavičce nedostal a následoval odkop od brány.

90+2
    Fotbalisté Lyonu středem hřiště vyráželi do rychlého protiútoku, jenže jejich postup vpřed zastavil předchozí faul.

90+1
    Nad rámec utkání bylo nastaveno skutečně 5 minut.

90
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Rafael.

90
    Thomas Mangani se dostal k odraženému míči, jeho pohotová střela zpoza šestnáctky ale skončila vedle pravé tyče.

89
    Maxwel Cornet na levé straně fauloval a domácí rozehrávali standardní situaci, jenže následný centr byl odvrácen.

88
    Bude velice zajímavé sledovat, kolik minut bude nastaveno, protože se několikrát přerušovalo. Pět minut adekvátních?

87
    Anthony Lopes u levé tyče stáhl míč ze vzduchu a poté tvrdě dopadl na zem. Fanoušci hlasitě pískají, protože ho podezřívají z natahování času, o což se ale podlé mého nejednalo.

86
    Nicolas Pépé byl faulován v blízkosti šestnáctky, hlavní rozhodčí ovšem volný přímý kop proti Lyonu nenařídil.

85
    Nabil Fékir zpoza šestnáctky posílal nebezpečný centr na vzdálenější levou tyč, jenže míč minul všechny, i bránu.

84
    Jérémy Morel poslal do šestnáctky z levého křídla nebezpečný přízemní centr, jenže Maxwel Cornet ho těsně minul. Dramatický závěr utkání nebere konce.

83
    Rohový kop Lyonu nic nepřinesl a Alexandre Letellier rychle vykopl míč směrem vpřed, domácí poté ale faulovali.

82
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Corentin Tolisso, přichází Jordan Ferri.