Bulldogs Brno
1:3 (0:2, 1:1, 0:0) Stav série: 0:2
Panthers Praha
Sobota 29.04.2017, 20:00Baráž o Extraligu žen

Ve třetí třetině jsem neviděli jedinou branku. Aktivnější byly domácí hráčky, které se hnaly za vyrovnáním dvougólového manka. Jenže všechny jejich pokusy zlikvidovala výborná Horňáková. Od Panterek jsme moc šancí neviděli. Konečný stav je tak 1:3. Zítra se hraje třetí utkání opět v Brně. Domácí hráčky již nebudou mít šanci prohrát, jinak i příští rok budou hrát druhou nejvyšší ligu. To je pro dnešek vše. Někdy u dalšího textového přenosu na počtenou! (21:52:11)

Hráčky zápasu: Michaela Sekaninová (Brno), Petra Šusterová (Praha).

59:31
    Vyloučení v týmu itelligence Bulldogs Brno (Dostálová – 2 minuty, Špatné střídání).

59:26
    Další závar řeší Horňáková podržením míčku.

59:00
    Hořínková se musela vrátit do brány, ale situace se uklidnila, a tak se vrací zpět na střídačku.

58:39
    Domácí mají možnost rozehrávky na půlce hřiště.

57:57
    Brňanky to zkouší bez brankářky se šesti hráčky.

57:33
    Buldočky jsou zastaveny útočným faulem.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:00
    Eva Krauskopfová se dostala ke střele ze středu hřiště a Hořínková zasahovala maskou.

54:48
    Kalinová dobře pálila od půlky a jen těsně netrefila brankovou konstrukci.

53:44
    Střela Benešové nedělala Hořínkové nejmenší problém.

52:58
    Buldočky si vytvořily dobrou akci, která ztroskotala na poslední přihrávce.

52:31
    Panterky se usadily na útočné polovině, ale po chvilce jim byl míček odebrán.

51:15
    Po nepovedené standardce přišel rychlý kontr hostujících hráček, který byl zastavený díky faulu.

50:04
    Střelu z velké vzdálenosti tečovala těsně před brankou Slaná, jenže teč šla mimo branku.

49:29
    Teď vidíme spoustu nepřesností na obou stranách, které, znemožňují tvorbu šancí.

47:27
    Panterky se poprvé v této třetině dostaly k delšímu pobytu na útočné půlce, ale výraznější ohrožení branky to nepřineslo.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 32. Honcová (Dostálová) – 5. Lochmannová (Hubáčková), 11. Hubáčková (Lochmannová), 21. Krauskopfová

Bulldogs Brno: Hořínková (Marková) – Pohlodková, Trnková, Tomanová, Žáková, Knotková, Ďurišová, Štěrbová, Sekaninová, Dostálová, Honcová, Koláčová, Némethová, Krejčíková, Úšelová, Bachratá, Detková.
    Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Lochmanová, Benešová, Slaná, Hubáčková, Rosmusová, Kučerová, Bedleková, Kalinová, Bernardová, Krauskopfová, Klvaňová, Nováková, Škopánová, Šusterová.