Žilina B – Spiš. N. Ves 7:1 (kon.) | R. Sobota – Lipany 0:0 (kon.) | Haniska – Poprad 1:4 (kon.)
B. Bystrica – Martin 2:0 (kon.) | Trnava B – Svätý Jur 2:1 (kon.) | Šamorín – MFK Zvolen 3:2 (kon.)
Bardejov – Pohronie 4:0 (kon.) | L. Mikuláš – Nitra 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
7:1 (2:0)
FK Spišská Nová Ves
sk Sobota 29.04.2017, 10:30MONACObet liga

Skončilo sa 5. kolo medzi MŠK Žilina B – FK Spišská Nová Ves. Žilina potvrdila jasnú dominanciu na domácom ihrisku a získala tak ďalšie tri body do bojov o postup. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2:0. V druhej 45-minútovke sme sa dočkali až 6 gólov. Postupne sa presadilo v 13. minúte Mráz, v 23. minúte Hancko a v druhom polčase 49. minúte Klec, 54. minúte Sluka, 57. minúta svoj druhý gól pridal Mráz, v 66. minúte Michlík a posledný gól MŠK strelil v 81. minúte striedajúci Letič. Na finálnych 7:1 dokonal v 89. minúte Sedláček.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:22:19)

90+1

90
    V druhom polčase sa bude nadstavovať +1 minúta.

89
    Spišská Nová Ves dáva gól!

Tak predsa len sme sa dočkali aspoň jedného presného zásahu hostí. Po rohovom kope sa najvyššie vo vápne MŠK do vzduchu zavesil kapitán hostí KAROL SEDLÁČEK, ktorý znižuje na 7:1.

88
    V závere zápasu uvidíme ešte rohový kop Spišskej Novej Vsi.

86
    Vallo musel zatiahnúť ručnú brzdu. Jednalo sa totiž o ofsajdové postavenie tohto futbalistu.

85
    Lopta lieta stále za obranu hostí, no žiaden z mužov v žlto-zelenom sa nevie k lopte dostať skôr ako gólman Huszárik.

83
    Na trávniku ostáva ležať jeden z hráčov MŠK. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o Dávida Hancka, ktorý padol kúsok od vápna hostí.

82
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kunzo, prichádza Hudran.

81
    MŠK Žilina B dáva gól!

A máme tu siedmy presný zásah MŠK. Tento raz sa o to postaral striedajúci BOJAN LETIĆ, ktorý si dokázal položiť AŽ trojicu futbalistov v bielom a následne vypáliť. Gólman Spišskej Novej Vsi bol bez šance.

80
    Do lopty sa napokon oprel Michal Klec, ktorý dokázal prestreliť múr, no Huszárik bravúrne vychytal.

79
    Klec si vypýtal faul kúsok od vápna hostí. Pri lopte stojí Hancko spolu s Michalom Klecom.

78
    Spišská Nová Ves chce v závere zápasu streliť aspoň čestný gól. Prihrávky sú síce presné, no chýba tomu strela, ktorá by priniesla aspoň ohrozenie.

77
    Za obranou hostí sa ocitol s loptou Kristián Vallo. Ten hľadal na zadnej tyčke Michala Kleca, no center nebol presný a adresát sa tak k lopte nedostal.

76
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Václavik.

75
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Adekuoroye, prichádza Kavulič.

74
    Michlík to skúšal individuálne priamo cez stred obrany hostí. Samozrejme tento prienik neskončil úspešne a hostia loptu razantne odkopávajú.

73
    Hostia už ani nenapadajú kombináciu Žiliny. Domáci sa tak nemajú kam ponáhľať a loptu si vymieňajú pred vlastným gólmanom.

Patrik Ondrovič

Branky: 13. Mráz, 23. Hancko, 49. Klec, 54. Sluka, 57. Mráz, 66. Michlík, 81. Letić – 89. Sedláček

MŠK Žilina B: Mandous – Vallo, Ďuratný, Hancko, Mazáň, Pečovský, Klec, Michlík, Jánošík, Mráz, Sluka.
    Náhradníci: Bajza – Mlynár, Hrnčár, Václavik, Kopas, Letić, Petrák.

FK Spišská Nová Ves: Huszárik – Kunzo, Sedláček, Baranyi, Slejzák, Šoltés, Adekuoroye, Palutka, Zekucia, Kováč, Čekovský.
    Náhradníci: Regec, Hudran, Labanc, Gaborčík.

Rozhodčí: Patrik Kmec – Miroslav Benko, Daniel Poláček – Bystrík Nemček