Skalica – Martin 3:2 (kon.)
HbK HOKEJMARKET Skalica
3:2 (0:0, 1:1, 2:1) Stav série: 2:1
ŠKB Martin
sk Sobota 29.04.2017, 13:00 • THE PALETY ARÉNA • Play-off Extraligy (SK) • Semifinále

Skončilo sa nám ďalšie semifinálové kolo, Skalica získala veľmi dôležitý bod v sérii a už zajtra sa môžu radovať z postupu do finále. Na dnešnej výhre má obrovskú zásluhu Richard Válek, ktorý sa presadil 3-krát. Od nás je to pre dnešok všetko. Tešíme sa na vás zajtra. Pekný zvyšok dňa. (14:53:57)

44:28
    Skalica dáva gól! S najväčšou pravdepodobnosťou máme rozhodnuté. RICHARD VÁLEK strieľa dnes svoj tretí gól, a tak okrem hetriku vybojoval pre Skalicu dôležitý bod v sérii. Skalica využila početnú výhodu. Asistencie Martinusík.

42:47
    Ruttkay strieľal z otočky, len do Komedového pravého betónu.

41:22
    Javorka sa už chystal k strele, no v dobrej pozícii bol však odtlačený.

40:05
    Rampáček nabil Miklíkovi, ktorý chcel vrátiť loptičku prvému menovanému, no do prihrávky mu doslova skočil Holbus, a o loptičku ich obral.

39:50
    Peter Smetana sa snažil preveriť Heczka, no jeho strela bola veľmi nepresná.

38:19
    V tomto momente môžme vidieť kopec súbojov o loptičku pri zadných mantineloch.

37:58
    Perfektný zákrok Komendu v domácej bráne, ktorý vychytal nebezpečnú strelu Zezulu.

36:29
    Miklík nahodil loptičku do útočného pásma naslepo, a tak sa loptičky zmocnili hostia z Martina.

35:46
    Ďalšia šanca pre domácich, no Škadrovi utiekla loptička, a tak sa jej zmocnili hostia.

34:20
    Michal Holaza v súboji o loptičku s Hrivnákom, ktorý ale domáci hráč napokon prehral.

33:16
    Nepresná rozohrávka hostí sa končí zakázaným uvoľnením. Hra sa tak presunie pred Komendu.

32:29
    Skalica dáva gól! RICHARD VÁLEK svojim druhým gólom vyrovnáva stav zápasu na 2:2. Asistencie Vladimír Lantoš.

31:19
    Hrá sa nám rýchli hokejbal, hra sa prelieva z jednej strany na druhú, no o niečo vážnejšie akcie si tvoria hráči z Martina.

30:18
    Martin dáva gól! Raketový štart hostí do 3. tretiny. LUKÁŠ TOMKA po krásnej prohrávke Hrivnáka skóruje na 1:2 Asistencie Hrivnák.

30:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu, skóre sa menilo 2 – krát. Domáci si vedenie udržali necelé 4 minúty. Za pár minút pokračujeme.