Gent – Anderlecht 0:0 (kon.) | Oostende – Charleroi 1:0 (kon.) | Mouscron – Roeselare 1:0 (kon.)
Royal Excel Mouscron
1:0 (0:0)
KSV Roeselare
Neděle 30.04.2017, 20:00 • Stade Le Canonnier (Mouscron) • Belgická liga • O Evropskou ligu

Royal Mouscron-Péruwelz potěšil své příznivce těsnou výhrou nad KSV Roeselare, kterou v 59. minutě zařídil jediný úspěšný střelec Matulevičius. (21:52:49)

90+2

90+2
    Úplnou tečkou za utkáním byl ofsajd Roeselare.

90
    Sudí Van Driessche nastavil nad rámec řádné hrací doby dvě minuty.

89
    Teď se hostům podařilo prolomit záložní řadu Royalu, ale nestačilo to více, než na střelu mimo.

88
    Mouscron-Péruwelz se snaží držet míč co nejdále od své brány a to se mu zatím poměrně dobře daří.

86
    Domácí vstoupili na polovinu Roeselare a po ztrátě míče se dopustili faulu.

84
    Střídání v týmu KSV Roeselare: ze hřiště odchází Grisez, přichází Cornet.

83
    Konečně si hráči Mouscron-Péruwelzu vytvořili palebnou pozici. Škoda pro ně, že minuli cílené zařízení.

82
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Kabasele, přichází Gulan.

80
    Během čtyř minut domácí zahrávali už třetí roh. Znovu to ovšem nedopadlo podle jejich představ.

77
    Domácí družina pak vybojovala další roh, ale ani z reparátu nezahrozila.

76
    Defenziva Roeselare čelila rohovému kopu a zvládla se ubránit bez potíží.

74
    Střídání v týmu KSV Roeselare: ze hřiště odchází Brouwers, přichází Stevance.

74
    Střídání v týmu KSV Roeselare: ze hřiště odchází Jakoliš, přichází Sun Weizhe.

73
    Žlutou kartu dostává Vojvoda (Royal Mouscron-Péruwelz).

73
    Žlutou kartu dostává Jakoliš (KSV Roeselare).

72
    Čas se pomalu začíná krátit. Na vyrovnání hostům zbývá už jen dvacet minut.

69
    Po jeho provedení došlo ke střele a Biebauw pouze kontroloval, jak míč letí kolem jeho brány.