Třinec – Teplice 0:1 (kon.) | Sparta – Příbram 8:0 (kon.) | Jablonec – Slavia 0:2 (kon.)
FK Třinec
0:1 (0:1)
FK Teplice
Pondělí 01.05.2017, 11:00 • Hřiště s UT, areál na Lesní, Třinec • Juniorská liga • 26. kolo

Vyrovnaný zápas nakonec rozhodla akce z prvního poločasu. Ve druhé půli si šance vytvořili i domácí, jenže proti byl výborný brankář Plachý, který několik pokusů Slezanů zlikvidoval. Třinec měl i trochu smůly, neboť Meleckého dalekonosná střela se odrazila od břevna. (13:02:22)

90

90
    Nákop Velnera odvrátil na roh před Avdičem jeden z defenzivních hráčů Teplic.

88
    V závěru utkání jsou hráči trochu nepřesní. Zřejmě to je únavou z náročného utkání.

86
    Další střídání v teplickém týmu. Šupa vyměnil Kafka.

85
    Šilhan vyslal krásný balon za třineckou obranu, Šup nabral rychlost a chystal se z první zakončit, jenže pod nohy mu přilétl gólman Adamuška a míč chytil do rukavic.

84
    Z rohu ale domácí bránu Teplic neohrozili.

84
    Přímý kop Žyly lapil do rukavic brankář Plachý, jenže vzápětí i s míčem vyběhl mimo hrací plochu. Roh pro Třinec.

82
    Rohový kop brankář Plachý vyboxoval nad sebe. Míč končí v zámezí.

81
    Dobrou střelu vypustil zpoza šestnáctky Kučera, gólman Plachý se natáhl a míč vyrazil!

80
    Nieslanik se uvolnil na levé straně a prudce po zemi vypálil, Plachý míč pouze vykopl vedle brány!

78
    Střídání u Teplic. Střelce jediného gólu Martirosyana nahradil Švejda.

78
    Domácí ani z tohoto kopu gól nevytěžili.

77
    Předčasně ze zdi vyběhl teplický Šilhan a inkasoval žlutou kartu.

76
    Ostrý střet v teplické šestnáctce mezi Latochou a Richtrem končí žlutou kartou pro třineckého útočníka.

73
    Z pětadvaceti metrů se opřel do balónu Melecký a orazítkoval břevno teplické brány!

69
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kotrba, přichází Kováč.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Chloň, přichází Nieslanik.

68
    Z dálky zkusil štěstí domácí Kučera, bohužel nevyhrál. Míč po jeho kopu letěl vysoko nad teplickou bránu.

66
    Po tvrdém střetu s Adičem zůstal ležet na zemi Martirosyan. Po odkopu míče a prohlídce rozhodčího se zvedl a pokračuje ve hře.