Bayern – Darmstadt 1:0 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:1 (kon.)
Ingolstadt – Leverkusen 1:1 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Hertha – RB Lipsko 1:4 (kon.)
Bayern Mnichov
1:0 (1:0)
SV Darmstadt 98
Sobota 06.05.2017, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 32. kolo

To je ode mne vše, přeji vám krásný zbytek sobotního odpoledne a u dalších fotbalových přenosů nashledanou. (17:25:56)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 11:7. Rohy: 13:7. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 10:7.

Je za námi utkání, ve kterém domácí Bayern utrpěl výhru 1.0. Ikdyž se na mě teď nejspíše budou fanoušci mnichovského klubu zlobit, Darmstadt si za předvedený výkon minimálně bod zasluhoval. Na druhou stranu, neproměněná penalta a skvělé zákroky Starkeho znamenají vítězství domácích. Jediný gól jsme viděli již v 18. minutě, když se po rychlé kombinaci prosadil BERNAT. Bayern Mnichov tak jen potvrdil mistrovský titul, naopak Darmstadt "potvrdil" svůj sestup z nejvyšší německé ligy.

90+1

90
    Bayern předvedl přečíslení 4 na 1! I přesto šance nekončí gólem. Ribery neusměrnil přízemní centr do téměř prázdné brány.

89
    Žlutou kartu vidí Rafinha.
    86. Penalta

86
    K míči se postavil Hamit Altintop, ale svojí přízemní střelu neumístil vůbec dobře. Nepříliš razantní rána končí na rukavicích Starkeho, který vystihl směr.

86
    Darmstadt bude zahrávat pokutový kop!

85
    Sirigu se navedl míč doprostřed hřiště a z hranice vápna vyslal levačkou tvrdou střelu do vzdálenějšího růžku. Starke předvedl excelentní zákrok a drží svůj tým.

83
    Costa se snažil ukličkovat obránce hostů, nakonec se mu ale míč zapletl pod nohy.

81
    Sanches se prosmýkl po levé straně hřiště, ale finální centr mu příliš nevyšel.

80
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98; odchází W. Kamavuaka a přichází J. Rosenthal.

78
    V posledních minutách jsou kombinace obou celků hodně pomalé a statické. Jen vyjímečně jsuo k vidění rychlejší náběhy.

76
    Ribery klouzal, ale nedoklouzal. Ve výborném náběhu se ve skluzu snažil usměrnit přízemní centr za záda Essera, ale pár centimetrů mu přeci jen k zakončení scházelo.

75
    S přibývajícími minutami je to překvapivě hostující tým, který má nejspíše více sil a energie a tlačí se do zakončení.

74
    V ofsajdovém postavení se ocil Lewandowski.

72
    hosté rozehrávali volný přímý kop, s vysokým centrem si však bez problému poradil Starke.

70
    Lewandowski měl na hlavě druhý gól Bayernu, jeho pokus však doslova trefil Essera a odrazil se nad bránu.