Spiš. N. Ves – Šamorín 1:3 (kon.) | Lipany – Haniska 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Svätý Jur 2:2 (kon.)
Nové Mesto n/V – Trnava B 4:1 (kon.) | Pohronie – Lok. Košice 0:0 (kon.) | FC Košice – Skalica 1:0 (kon.)
Nitra – Bardejov 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Sereď 0:0 (kon.)

81
    Žltú kartu dostáva Stropkay (FK Haniska).

81
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Stracenský, prichádza Vagaši.

77
    Žltú kartu dostáva Dlugoš (ŠK Odeva Lipany).

76
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Jusko, prichádza Dlugoš.

70
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Stankovič, prichádza Fejerčák.

65
    Lipany dali gól! Druhý gól v rozpätí štyroch minút, MATEJ HOVANČÍK pravdepodobne definitívne zlomil zápas na stranu Lipian.

62
    Lipany dali gól! Autorom gólu z pokutového kopu je RICHARD ŠTEFČÁK. Deronja nevyzrel na Štefčáka, ktorý domácim navrátil vedenie.

61
    Bola nariadená penalta v prospech domácich.

52
    Žltú kartu dostáva Šalagovič (FK Haniska).

46
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Gomoľa, prichádza Vysočan.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

41
    Haniska dala gól! PETER PÁSTOR ako správny kapitán vyrovnáva pred koncom polčasu na 1:1, Haniska je späť v hre o body.

17
    Lipany dali gól! OLEKSII MILIUTIN strieľa úvodný gól a posúva Lipany do vedenia.

1
    Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.