Mechelen – Waasland-Beveren 1:3 (kon.) | Kortrijk – Roeselare 0:3 (kon.) | Lierse – St.Gilloise 2:1 (kon.)
Lokeren – Mouscron 2:2 (kon.) | Sint-Truiden – Standard 1:0 (kon.)
Lierse SK
2:1 (0:0)
Royale Union St-Gilloise
Sobota 06.05.2017, 20:00 • Het Lisp (Lierse) • Belgická liga • O Evropskou ligu

Tímto se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek víkendu! (22:02:25)

Žluté karty 1 – 2

Dnešní utkání je za námi a tři body si z něj odnese favorizovaný domácí výběr. Hosté tak už potřetí za sebou vyšli bodově na prázdno.

90+4

90+1
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází De Belder, přichází El Ansri.

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Cabeke (Royale Union Saint-Gilloise).

90
    Elgabas mohl domácí výhru zpečetit. Ani jeho pokus na vzdálenější tyč se do brány nevešel.

88
    Nápor Royale Union pokračuje a Joachim musel nakonec po rohovém kopu odvracet hlavou míč mimo vlastní pokutové území.

86
    Žlutou kartu dostává Vinck (Lierse SK).

84
    Hosté tlačí, dokáží dát ale potřebný vyrovnávací gól? Dost blízko k tomu měl Okita, když překonal Vanhamela, ale kousek před brankovou čarou vykopl domácí obránce míč letící do brány.

80
    Hostující tým se snaží o vstřelení vyrovnávací branky. Poslední z řady pokusů vyprodukoval Aguemon, s jehož pomalou střelou neměl Vanhamel žádné problémy.

79
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Tahiri, přichází Elgabas.

75
    Z hranice vápna pálil Rajsel a jeho pokus o snížení minul branku jen o metr.

74
    Střídání v týmu Lierse SK: ze hřiště odchází Bougrine, přichází Ankomah.

72
    Na hřišti se konečně odehrává útočná podívaná. De Belder se opět pokusil a střelu, která zamířila několika metrů mimo tyč.
    70. AOULAD - 2:1

70
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku!
    V úvodních padesáti minutách jsme sice gól neviděli, avšak za posledních jedenáct minut přišly hned tři gólové zásahy. Po Rajselově náhře snižuje MOHAMMED AOULAD.
    66. De BELDER - 2:0