Slavia – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Plzeň – Jablonec 3:0 (kon.) | Karviná – Třinec 3:2 (kon.)
SK Slavia Praha
3:0 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 07.05.2017, 10:15 • SC Horní Počernice • Juniorská liga • 27. kolo

V dnešním utkání se mladíci Slavie Praha dokázali prosadit hned 3x, což rozhodlo o jejich výhře. Hosté měli také několik šancí, žádná ale nebyla vyloženě gólová a koncovka hráčů Bohemians 1905 nebyla nikterak dobrá.

Domácí rozhodli už v druhé polovině první části zápasu, kdy se v 32. minutě trefil Musa, v 37. minutě navýšil skóre Čermák. Hosté měli v druhém poločase jasnou převahu, hlavně v držení míče. Po jejich tlaku ale v 88. minutě pojistil výhru Slávie Vávra.

Tohle je ode mě k tomuto utkání vše, díky za pozornost a zase příště, napočtenou. (12:09:04)

90+1

90
    Roh hostů byl odvrácen do zámezí. Pokračují ale opět hráči Bohemians 1905.

90
    Vynikajícím zákrokem zhatil šanci hostů Kodr.
    88. VÁVRA - 3:0

88
    Slavia právě vstřelila branku!

Domácí si pojišťují 3 body z dnešního utkání! Po přihrávce za obranu se zpoza malého vápna s klidnou hlavou prosadil PAVEL VÁVRA! Je zřejmě hotovo!

88
    Domácí se zmocňují míče na své polovině po útočném faulu hostů.

87
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Baducha, přichází Lauricella.

86
    Domácí chvíli před koncem drží míč daleko od své branky.

85
    Nepovedený pokus o průnik Kostky zastavila obrana domácích a vyslala své borce do brejku, ten byl po odražených míčích ve vápně odklizen hostující obranou.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jakab, přichází Krejdl.

83
    U vápna domácích dochází k ošetření jednoho z domácích hráčů, nakonec ale odchází po svých.

80
    Další, velice nepovedená střela domácího borce, hosté jsou na míči.

78
    Za likvidační faul na hranici vlastního vápna dostává žlutou kartu kapitán hostů Rothe.

77
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Blecha, přichází Mitrovič.

76
    Hosté rozjíždějí další útok rozvážnou rozehrávkou ze své poloviny.

75
    Artemuk odcentroval, míč našel jeho spoluhráče, dříve se k míči dostal ale hráč domácího celku a míč končí na rohu.

74
    Nečekanou střelu zpoza vápna zkrotil až Šrámek, drží svému týmu stále naději na body.