Sereď – Spiš. N. Ves 3:0 (kon.) | Lok. Košice – Nitra 1:1 (kon.) | Skalica – MFK Zvolen 2:0 (kon.)
FC Košice – Pohronie 1:0 (kon.) | Šamorín – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Bardejov – Žilina B 2:0 (kon.)
FC Košice
1:0 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Středa 10.05.2017, 17:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga

Vedúci tím tabuľky si udržal najtesnejší náskok a drží sa na čele tabuľky. Po remíze Nitry s Lokomotívou Košice sa navyše strata druhého celku navýšila, FC VSS sú jednou nohou späť v prvej lige. Pohronie toho veľa v metropole východného Slovenska nepredviedlo. O všetkom rozhodol gól Kolbasa zo šiestej minúty. (19:02:30)

Strely na bránu: 7:3. Strely mimo: 10:8. Rohové kopy: 6:2.

90+1

90+1
    Pri lopte Košičania, zápas sa skončí tesnou výhrou FC VSS.

90
    Pridáva sa nakoniec jedna minúta.

88
    Zápas sa blíži k nadstavenému času, koľko sa bude pridávať?

87
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Kubík, prichádza Đorđević.

87
    Kotěra si pripísal dôležité zákroky, Košice držia loptu ďaleko od svojho pokutového územia.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 267 divákov.

85
    Strely mimo od oboch celkov, brankári zasahovať nemuseli.

84
    Čas plynie rýchlo, pre domácich to vyzerá veľmi nádejne.

82
    Domáci kontrolujú duel, Pohronie sa nedostáva do vyložených šancí.

80
    Nie, Pohronie loptu stratilo, do brejku mieria Košice.

79
    Pohroniu už veľa času na vyrovnanie neostáva, príde gól z tohto ataku?

77
    Štandardka odvrátená, na strely mimo bránu sa to v poslednom čase takmer vyrovnalo – 8:6 pre FC VSS.

76
    Domáci s ďalším rohovým kopom na svojom konte.

75
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Paraj, prichádza Pelegríni.

74
    Košice pokračujú v ofenzívnom futbale, každopádne ale nemôžu zabudnúť na zadné vrátka.

73
    Do konca zápasu zostáva približne dvadsať minút, Pohronie v druhom polčase ničím neoslnilo.