Plzeň – Mladá Boleslav 3:3 (kon.) | Karviná – Sparta 1:1 (kon.)
3:3 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pátek 12.05.2017, 18:15 • Doosan Aréna, Plzeň • ePojisteni.cz liga • 28. kolo

89
    I Mladá Boleslav už má dostřídáno. Petr Mareš opouští hřiště, na poslední minuty naopak naskakuje Golgol Mebrahtu.

82
    Hosté střídají podruhé. Střelec druhého gólu Jan Kysela jde ze hry, přichází Lukáš Pauschek.

77
    Hosté poprvé střídají. Pavel Čmovš nahradil Lukáše Železníka.

62
    Poslední střídání na straně domácího týmu. Erik Janža jde ze hry, jeho místo zaujme Tomáš Hájek.

46
    Plzeň před startem druhého poločasu dvakrát střídá. Na hřiště jde místo Andrease Ivanschitze druhý útočník Michael Krmenčík. Václav Pilař pak střídá Jana Kopice.

Jakub Vais

Marek Kratochvíl

Branky: 67. Krmenčík (Hájek), 79. Krmenčík (Petržela), 90+1. Hejda (Matějů) – 17. Levin, 58. J. Kysela, 65. Jánoš (Fleišman)

Karty:   32. Mareš (MBL), 71. Vejmola (MBL), 81. Čmovš (MBL), 88. Přikryl (MBL)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 12:2. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:16.
    FC Viktoria Plzeň: Bolek – Matějů, Hejda, Hubník (C), Janža (62. Hájek) – Hořava, Hrošovský – Petržela, Ivanschitz (46. Krmenčík), Kopic (46. Pilař) – Bakoš.
    Náhradníci: Sváček – Hájek, Chrien, J. Kovařík, Pilař, Krmenčík, Poznar.

FK Mladá Boleslav: Vejmola – J. Kysela (C) (82. Pauschek), Da Silva, Stronati, Fleišman – Takács, Levin – Jánoš, Přikryl, Mareš (89. Mebrahtu) – Železník (77. Čmovš).
    Náhradníci: Diviš – Matějovský, Chramosta, Čmovš, Pauschek, Mebrahtu, Nečas.

Rozhodčí: Z. Proske – Z. Koval, J. Kříž

Diváci: 10 488