Příbram – Brno | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Hr. Králové – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Prostějov – Žižkov | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Sokolov | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 4:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Olomouc | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (kon.) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Stoke – Arsenal | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (kon.) |
Leverkusen – Kolín nad Rýnem | 2:2 (kon.) | | | Schalke – Hamburg | 1:1 (kon.) | | | Mohuč – Frankfurt | 4:2 (kon.) |
Wolfsburg – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Augsburg – Dortmund | 1:1 (kon.) | | | W. Brémy – Hoffenheim | 3:5 (kon.) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Bayern | 4:5 (kon.) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (kon.) | | | Atalanta BC – AC Milán | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Senica | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Tachov | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Litoměřicko | 0:1 (kon.) |
Benešov – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Písek – Benátky n/J | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Hořovicko – Jirny | 1:2 (kon.) |
Mohelnice – Slovácko B | 2:1 (kon.) | | | Hlučín – Vyškov | 3:1 (kon.) | | | Blansko – Zlínsko | 4:0 (kon.) |
Líšeň – Olomouc B | 2:0 (kon.) | | | Kroměříž – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) |
Karviná – Příbram | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Ostrava – Olomouc | 4:3 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Č. Budějovice – Zlín | 1:1 (4:3 po pen.) |
Fulham – Reading | 1:1 (kon.) |
Poprad – Lipany | 6:1 (kon.) | | | Haniska – R. Sobota | 1:3 (kon.) | | | Martin – Nové Mesto n/V | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Sereď | 1:3 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Skalica | 0:4 (kon.) | | | Nitra – FC Košice | 3:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Waregem – Oostende | 3:1 (kon.) | | | Eupen – Kortrijk | 3:2 (kon.) | | | Roeselare – Lokeren | 2:3 (kon.) |
St.Gilloise – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lierse | 3:2 (kon.) |
Arouca – Tondela | 1:2 (kon.) | | | Benfica – Guimarães | 5:0 (kon.) | | | Feirense – Sporting | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Rapid | 1:0 (kon.) | | | Austria – Ried | 3:0 (kon.) | | | Admira – Wolfsberger | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Henan Jianye – Šanghaj Šenhua | 0:0 (kon.) |
Ural – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Perm – Spartak | 0:1 (kon.) | | | Samara – Zenit | 1:3 (kon.) |
Lok. Moskva – Orenburg | 4:0 (kon.) |
Jagiellonia – Wisla Krakov | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Chorzów | 6:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 1:1 (kon.) |
konec
1. FSV Mohuč 05
4:2
(0:1)
Eintracht Frankfurt
Martin Dvořák
Branky:
60. Córdoba (Frei), 62. Bell (Brosinski), 76. Muto (Krkić), 90+3. De Blasis (pen.) – 42. Hrgota (Barkok), 50. Seferović
Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim
Diváci:
Karty: 72. Bell (MAI), 77. Muto (MAI), 89. Krkić (MAI), 90+4. De Blasis (MAI) – 12. Chandler (FRN), 53. Fabián (FRN), 84. Rebić (FRN), 90. Besuschkow (FRN)
Neproměněná penalta:
1. FSV Mohuč 05:
Huth – Donati, Bell, Balogun, Brosinski – Gbamin, Frei (75. Latza) – Öztunali (46. Muto), Krkić, De Blasis – Córdoba (87. Quaison).
Náhradníci: Lössl – Latza, Muto, Quaison, Jairo, Bungert, Ramalho.
Trenér:
Eintracht Frankfurt: Hradecky – M. Hector, D. Abraham, Oczipka – Chandler, Fabián, Gaćinović, Barkok (69. Besuschkow), Tawatha (79. Rebić) – Hrgota, Seferović (76. Varela).
Náhradníci: Lindner – Regäsel, Russ, Varela, Blum, Rebić, Besuschkow.
Trenér:
Náhradníci: Lössl – Latza, Muto, Quaison, Jairo, Bungert, Ramalho.
Trenér:
Eintracht Frankfurt: Hradecky – M. Hector, D. Abraham, Oczipka – Chandler, Fabián, Gaćinović, Barkok (69. Besuschkow), Tawatha (79. Rebić) – Hrgota, Seferović (76. Varela).
Náhradníci: Lindner – Regäsel, Russ, Varela, Blum, Rebić, Besuschkow.
Trenér:
Rozhodčí: Fritz – Schaal, Pelgrim
Diváci:
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.