Příbram – Brno | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Hr. Králové – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Prostějov – Žižkov | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Sokolov | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 4:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Olomouc | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (kon.) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Stoke – Arsenal | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (kon.) |
Leverkusen – Kolín nad Rýnem | 2:2 (kon.) | | | Schalke – Hamburg | 1:1 (kon.) | | | Mohuč – Frankfurt | 4:2 (kon.) |
Wolfsburg – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Augsburg – Dortmund | 1:1 (kon.) | | | W. Brémy – Hoffenheim | 3:5 (kon.) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Bayern | 4:5 (kon.) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (kon.) | | | Atalanta BC – AC Milán | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Senica | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Tachov | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Litoměřicko | 0:1 (kon.) |
Benešov – Vltavín | 1:2 (kon.) | | | Písek – Benátky n/J | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Hořovicko – Jirny | 1:2 (kon.) |
Mohelnice – Slovácko B | 2:1 (kon.) | | | Hlučín – Vyškov | 3:1 (kon.) | | | Blansko – Zlínsko | 4:0 (kon.) |
Líšeň – Olomouc B | 2:0 (kon.) | | | Kroměříž – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) |
Karviná – Příbram | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Ostrava – Olomouc | 4:3 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Č. Budějovice – Zlín | 1:1 (4:3 po pen.) |
Fulham – Reading | 1:1 (kon.) |
Poprad – Lipany | 6:1 (kon.) | | | Haniska – R. Sobota | 1:3 (kon.) | | | Martin – Nové Mesto n/V | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Sereď | 1:3 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Skalica | 0:4 (kon.) | | | Nitra – FC Košice | 3:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Waregem – Oostende | 3:1 (kon.) | | | Eupen – Kortrijk | 3:2 (kon.) | | | Roeselare – Lokeren | 2:3 (kon.) |
St.Gilloise – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lierse | 3:2 (kon.) |
Arouca – Tondela | 1:2 (kon.) | | | Benfica – Guimarães | 5:0 (kon.) | | | Feirense – Sporting | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Rapid | 1:0 (kon.) | | | Austria – Ried | 3:0 (kon.) | | | Admira – Wolfsberger | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Henan Jianye – Šanghaj Šenhua | 0:0 (kon.) |
Ural – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Perm – Spartak | 0:1 (kon.) | | | Samara – Zenit | 1:3 (kon.) |
Lok. Moskva – Orenburg | 4:0 (kon.) |
Jagiellonia – Wisla Krakov | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Chorzów | 6:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 1:1 (kon.) |
konec
FK Lokomotiv Moskva
4:0
(1:0)
FK Orenburg
81
|
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vladislav Ignatěv, přichází Boris Rotenberg.
|
|
78
|
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Vladimir Parnjakov, přichází Dmitrij Jefremov.
|
|
73
|
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Ari, přichází Anton Mirančuk.
|
|
69
|
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Igor Koronov.
|
|
58
|
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Vadim Afonin, přichází Roman Vorobjev.
|
|
13
|
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Dmitrij Loskov, přichází Anton Mirančuk.
|
Branky:
37. Ari (Anton Mirančuk), 50. Ari (Fernandes), 72. Michalik (Fernandes), 86. Fernandes (Pejčinović)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 21:18.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 33. Tarasov (LMO) – 16. Georgiev (ORE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 21:18.
FK Lokomotiv Moskva:
Guilherme (C) – Ignatěv (81. Rotenberg), S. Kvěrkvelija, Michalik, Pejčinović – Fernandes, Tarasov, Igor Denisov, Maicón – Loskov (13. Alexej Mirančuk) – Ari (73. Anton Mirančuk).
Náhradníci: Kočenkov, Lobancev – Vitalij Denisov, Galadžan, Kasajev, Kolomejcev, Margasov, Alexej Mirančuk, Anton Mirančuk, N'Dinga, Rotenberg, Janbajev.
Trenér:
FK Orenburg: Ruděnko – Malych, Sivakow, Andrejev (C), Polujachtov – Afonin (58. Vorobjev) – Parnjakov (78. Jefremov), Georgiev, Drahun, Ďuriš (69. Koronov) – E. Lobžanidze.
Náhradníci: Gutor – Bordačov, Brejev, Koronov, Něchajčik, Oyewole, Sanaja, Vorobjev, Žunić, Jefremov.
Trenér:
Náhradníci: Kočenkov, Lobancev – Vitalij Denisov, Galadžan, Kasajev, Kolomejcev, Margasov, Alexej Mirančuk, Anton Mirančuk, N'Dinga, Rotenberg, Janbajev.
Trenér:
FK Orenburg: Ruděnko – Malych, Sivakow, Andrejev (C), Polujachtov – Afonin (58. Vorobjev) – Parnjakov (78. Jefremov), Georgiev, Drahun, Ďuriš (69. Koronov) – E. Lobžanidze.
Náhradníci: Gutor – Bordačov, Brejev, Koronov, Něchajčik, Oyewole, Sanaja, Vorobjev, Žunić, Jefremov.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Daniel Bertók