Olympia Radotín – Tachov 1:2 (kon.) | Vyšehrad – Chrudim 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Litoměřicko 0:1 (kon.)
Benešov – Vltavín 1:2 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:1 (3:4 po pen.) | Hořovicko – Jirny 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:2 (1:0)
Loko Vltavín
Sobota 13.05.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 27. kolo

Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (12:28:36)

Benešov nakonec prohrává dnešní utkání. Ve druhém poločase se Loko Vltavín výrazně zlepšil a začal být aktivnějším celkem. V 67. minutě pak dokázal srovnat Janda, což hosty ještě víc nakoplo. V 78. minutě byl pak obrat dokonán, když se pověsil do vzduchu střídající Mashike a hlavou poslal Vltavín do vedení 1:2. Závěr byl hodně nervózní, ale žádný gól už nepřinesl a hosté si tak odvážejí z Benešova tři body.

90+3

90+2
    Vltavín drží míč nejdál od své branky.

90+2
    Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (VLT).

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Střídání Vltavínu. Odchází Hodas a přichází Vokoun.

89
    Žlutá karta pro Hodase, který ji obdržel těsně před tím než vystřídá.

89
    Střídání hostů. Odešel Macháč a přišel Macháček.

89
    Turek vybojoval rohový kop pro domácí.

86
    Velká šance pro Ibeho, kterému však z hlavy vyrazil míč brankář Pávek.

86
    Rohový kop pro Benešov.

84
    Střídání domácích. Odešel Farkaš a přišel Stanley Ibe.

82
    Farkaš rozehrál dobrou akci, na jejímž konci však nepřesně centroval Turek.

80
    Skopec posílal centr do vápna, ale gólman hostů i s problémy míč zkrotil a může rozehrát.

78
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Přesný centr našel ve vápně ELVISE MASHIKA, který prudkou hlavičkou otáčí vývoj skóre a Vltavín vede 1:2.

77
    Rohový kop pro Vltavín.

75
    Střídání domácích. Odchází Balata a přišel Afanasenko.

74
    Turek si teď došel pro faul na půli. Domácí budou chtít uklidnit hru.

73
    Macháč teď v obrovské šanci, ale Beník drží domácí od dalšího obdrženého gólu.

71
    Vltavín je teď při chuti a posílá do benešovského vápna jeden centr za druhým.

69
    Střídání Benešova. Odešel Kulhavý a přišel Bohata.

67
    Další nebezpečný centr z levé strany už byl úspěšný. Naskočil si totiž na něj ONDŘEJ JANDA, který míč dostal snadno za bezmocného brankáře Beníka.

66
    Žlutou kartu dostal i Zdeněk Vrňák.

65
    Do třetice Podzimek, který dobře centroval, ale vzápětí dostává i žlutou kartu za protesty.

63
    Nyní však tento hráč znovu u balónu a jeho centr byl tentokrát příliš dlouhý a nenašel nikoho ze spoluhráčů.

61
    Podzimek centroval přímo do náruče benešovského gólmana Beníka.

59
    Dvojité střídání Vltavínu. Odešel Maione a Pejša a přišel Šípek a Mashike.

57
    Z rohového kopu mohl jít do protiútoku Vrňák, ale přihrával nepřesně.

55
    Macháč zkusil střílet technicky a Beník musel jít do vzduchu, aby střelu vyrazil na roh.

53
    Ani Skopec teď nepředvedl přesný centr a míč letí do zámezí.

51
    Hodně nepřesnou přihrávku poslal Pozníček, hosté ztrácejí lehce balón.

49
    Další centr do šestnáctky a Macháč jen těsně netrefil míč. Domácí měli štěstí.

47
    Hosté se zničehonic objevili v šanci, ale rozhodčí píská ofsajd, což se nelíbí trenérům Vltavínu.

47
    Pávek si pro míč zkušeně došel a vykopává.

46
    Faul na Turka a domácí můžou poslat dlouhý míč do vápna.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:30.

Domácí byli zpočátku poločasu aktivnějším celkem a zaslouženě dali gól po čtvrt hodině hry, kdy se Zákostelský trefil z přímého kopu. Vltavín pak postupně srovnával hru a v závěru půle si připravil nějaké šance. Stav je však zatím 1:0 pro domácí.

45+1

45
    Bude se nastavovat jedna minuta.

44
    Hlavička jednoho z hráčů mířila nad. Odkop pro domácí.

42
    Nedomluva v obraně domácích, rohový kop pro Vltavín.

40
    Přetažený balón další šanci pro hosty nepřinesl.

38
    Žlutá karta pro domácího Laštovku.

38
    Z rohu se Vltavín neprosadil, ale vzápětí přišla tečovaná střela, která pořádně protáhla Beníka v benešovské bráně. Ten střelu vyrazil na další rohový kop.

36

34
    Pozníček se teď dobře prodíral do vápna Benešova a na poslední chvíli ho musel zastavit jeden z obránců.

32
    Khodulia se provinil taktickým faulem na půli hřiště. Vltavín rozehrává.

29
    Zatím hodně aktivní Kulhavý utíkal po levé straně, ale obránci Vltavínu ho dokázali tentokrát zastavit.

27
    Turek centroval již za autovou čarou. Odkopávat budou hosté.

25
    Turek mohl utíkat sám na bránu, ale neměl dostatečnou rychlost a dobíhající obránce ho dobře pokryl.

23
    Hosté jsou teď mírně opařeni, což dokumentuje i hodně nepřesná přihrávka jednoho z hráčů.

22
    Jeden z hráčů domácích si pomohl útočným faulem, míč pro Vltavín.

21
    Vrňák to teď krásně zkusil z otočky, jeho střela byla však tečovaná a je tu další roh pro Benešov.

20
    Centr z rohu tentokrát obrana Vltavínu odhlavičkovala do bezpečí.

19
    Dobře zahraný signál, Turek dostal přetažený balón na zadní tyč a přehlavičkoval gólmana, za ním však u tyče stál obránce, který situaci zachránil. Je tu však další rohový kop Benešova.

17
    Nyní rohový kop pro domácí.

15
    Benešov právě vstřelil branku!
    Krásná branka! JAN ZÁKOSTELSKÝ se trefuje levačkou naprosto přesně k levé tyči.

13
    Balata stažen kousek před vápnem, dobrá příležitost pro domácí v podobě přímého kopu.

12
    Byl to Maione, který se však už vrací do hry a hosté hrají zase v 11 lidech.

11
    Skopec trefil zeď a jeden z hráčů Vltavínu zůstává po zásahu míčem ležet na zemi.

10
    Nyní faul na Balatu a Benešov bude mít standardní situaci.

7
    I obrana Vltavínu udělala chybu a Turek dostal nalitý balón, proti dvojici obránců se však nedokázal prosadit.

5
    Benešov teď propadl v obraně a Zákostelský si musel pomoct faulem, aby zastavil protihráče.

3
    Nepřesné přihrávky na obou stranách otevřely toto utkání.

1

Týmy nastupují na hrací plochu a utkání za malý moment začne. Benešov nastupuje v žluto modré kombinaci a Vltavín v zelených dresech.

SK Benešov: Beník – Vrňák, Khodulia, Zákostelský, Laštovka – Adjei, Balata, Skopec, Kulhavý, Farkaš – Turek(K)
    Náhradníci: Cvrček, Rataj, Ibe, Bohata, Afanasenko, Kučaba, Repáň

Loko Vltavín: Pávek – Valíček(K), Hodas, Podzimek, Abena, Macháč, Pejša, Pozníček, Maione, Janda, Tichý
    Náhradníci: Roušal, Macháček, Uvíra, Šípek, Vokoun, Mashike

Rozhodčí: Drábek – Kotyza, Raplík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.