Kvalifikace Raková FK Kohouti Rokycany (kon.)
konec
Kvalifikace Raková

FK Kohouti Rokycany

Sobota 13.05.2017, 09:00 • Raková • E.ON Junior Cup
     
    Slavnostní vyhlášení je u konce. E.ON Junior Cup pokračuje šestou a sedmou kvalifikací příští víkend. Více o turnaji je na stránkách eonrodinnyfotbalek.cz. Děkujeme za pozornost. (17:53:19)
     
    Probíhá slavnostní vyhlášení turnaje.
     
    Konec turnaje.
     
    Hráči FK Kohouti Rokycany vyhráli ve finále 2:1 a slaví postup na Seterm Velké finále.
     
    Do finále postoupili hráči Kohoutovic, kteří porazili Přeštice 3:2 a proti nim se postaví malí hráči Kohouti Rokycany, kteří zdolali Touškov 5:0. Finále začne v 17:00!
     
    Rozpis finálové části:
    Semifinále:

    Kohouti Rokycany – Město Touškov 16:00
    Přeštice – Kohoutovice 16:00

    O 23. místo:
    FC Rokycany – Kohouti Rokycany B 16:00

    O 21. místo:
    Planá – Starý Plzenec 16:00

    O 19. místo:
    Letná – Holoubkov 16:15

    O 17. místo:
    ABC Braník – Tachov 16:15

    O 15. místo:
    Košutka Plzeň – Doubravka 16:30

    O 13. místo:
    Petřín – Motorlet 16:30

    O 11. místo:
    ČAFC Praha – TJ Hrádek 16:30

    O 9. místo:
    Dukla Praha – Aritma Praha 16:30

    O 7. místo:
    Křimice – Tempo Praha 16:45

    O 5. místo:
    Hovorčovice – SK Plzeň 16:45

    O 3. místo:
    Poražený semifinalista 1 – poražený semifinalista 2 16:45

    Finále:
    Vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2 17:00
     
    Tabulka nadstavbových skupin – skupina E:
    1. Kohouti Rokycany 5 3 2 0 11:3 11
    2. Tatran Kohoutovice 5 3 2 0 10:4 11
    3. Hovorčovice 5 3 2 0 7:3 1/b1
    4. Křimice 5 1 1 3 4:11 4
    5. Dukla Praha 5 1 0 4 2:6 3
    6. ČAFC Praha 5 0 1 4 4:11 1

    Skupina F:
    1. Přeštice 5 3 2 0 12:7 11
    2. Město Touškov 5 3 1 1 10:5 10
    3. SK Plzeň 5 3 0 2 12:6 9
    4. Tempo Praha 5 1 3 1 7:8 6
    5. Aritma Praha 5 0 2 3 3:10 2
    6. Hrádek 5 0 2 3 3:11 2

    Skupina G:
    1. Petřín 5 3 1 1 12:2 10
    2. Košutka 5 3 1 1 9:3 10
    3. Braník 5 2 3 0 6:2 9
    4. Plzeň Letná 5 2 2 1 5:5 8
    5. Planá 5 1 0 4 1:9 3
    6. FC Rokycany 5 0 1 4 3:15 1

    Skupina H:
    1. Motorlet Praha 5 4 1 0 26:1 13
    2. Doubravka 5 3 1 1 13:3 10
    3. Tachov 5 3 0 2 10:7 9
    4. Holoubkov 5 3 0 2 8:9 9
    5. Starý Plzenec 5 1 0 4 2:9 3
    6. Kohouti Rokycany B 5 0 0 5 0:30 0
     
    Výsledky 4. kola nadstavbových skupin:
    Kohouti Rokycany – Kohoutovice 1:1
    ČAFC Praha – Dukla Praha 1:2
    Přeštice – Tempo Praha 2:2
    Touškov – Aritma Praha 2:1
    Košutka – ABC Braník 0:0
    Plzeň Letná – FK Planá 1:0
    Doubravka – Holoubkov 0:1
    Motorlet Praha – Kohouti Rokycany B 9:0
     
    V semifinále se od 16:00 utkají Přeštice – Kohoutovice a Kohouti Rokycany – Město Touškov.
     
    Nadstavbové skupiny skončily. Za malou chvíli přineseme rozpis nadstavby.
     
    Výsledky 3. kola nadstavbových skupin:
    ČAFC Praha – Kohoutovice 1:3
    Křimice – Hovorčovice 1:3
    Touškov – Tempo Praha 3:0
    Hrádek – SK Plzeň 1:4
    Plzeň Letná – ABC Braník 1:1
    FC Rokycany – SK Petřín 0:6
    Motorlet Praha – Holoubkov 8:0
    Tachov – Starý Plzenec 3:0
     
    Výsledky 2. kola nadstavbových skupin:
    Křimice – Kohoutovice 1:3
    Kohouti Rokycany – Hovorčovice 1:1
    Křimice – Dukla Praha 1:0
    Hrádek – Tempo Praha 1:1
    Přeštice – SK Plzeň 2:1
    Hrádek – Aritma Praha 0:0
    FC Rokycany – ABC Braník 1:1
    Košutka – Petřín 0:1
    FC Rokycany – FK Planá 0:1
    Tachov – Holoubkov 1:0
    Doubravka – Starý Plzenec 1:0
    Tachov – Kohouti Rokycany B 5:0
     
    Výsledky 1. kola nadstavbových skupin:
    Kohouti Rokycany – Dukla Praha 1:0
    ČAFC Praha – Hovorčovice 0:1
    Přeštice – Aritma Praha 3:1
    Touškov – SK Plzeň 0:2
    Košutka Plzeň – FK Planá 1:0
    Plzeň Letná – SK Petřín 1:1
    Doubravka – Kohouti Rokycany B 8:0
    Motorlet Praha – Starý Plzenec 4:0
     
    Rozpis nadstavbových skupin – skupina E:
    Kohouti Rokycany – Dukla Praha 13:15
    ČAFC Praha – Hovorčovice 13:30
    Křimice – Kohoutovice 13:45
    Kohouti Rokycany – Hovorčovice 14:00
    Křimice – Dukla Praha 14:15
    ČAFC Praha – Kohoutovice 14:30
    Křimice – Hovorčovice 14:45
    Kohouti Rokycany – Kohoutovice 15:00
    ČAFC Praha – Dukla Praha 15:15

    Skupina F:
    Přeštice – Aritma Praha 13:15
    Touškov – SK Plzeň 13:30
    Hrádek – Tempo Praha 13:45
    Přeštice – SK Plzeň 14:00
    Hrádek – Aritma Praha 14:15
    Touškov – Tempo Praha 14:30
    Hrádek – SK Plzeň 14:45
    Přeštice – Tempo Praha 15:00
    Touškov – Aritma Praha 15:15

    Skupina G:
    Košutka Plzeň – FK Planá 13:15
    Plzeň Letná – SK Petřín 13:30
    FC Rokycany – ABC Braník 13:45
    Košutka – Petřín 14:00
    FC Rokycany – FK Planá 14:15
    Plzeň Letná – ABC Braník 14:30
    FC Rokycany – SK Petřín 14:45
    Košutka – ABC Braník 15:00
    Plzeň Letná – FK Planá 15:15

    Skupina H:
    Doubravka – Kohouti Rokycany B 13:15
    Motorlet Praha – Starý Plzenec 13:30
    Tachov – Holoubkov 13:45
    Doubravka – Starý Plzenec 14:00
    Tachov – Kohouti Rokycany B 14:15
    Motorlet Praha – Holoubkov 14:30
    Tachov – Starý Plzenec 14:45
    Doubravka – Holoubkov 15:00
    Motorlet Praha – Kohouti Rokycany B 15:15

    Michal Heřman

    Rozpis finálové části:
    Semifinále:
    Kohouti Rokycany – Město Touškov 5:0
    Přeštice – Kohoutovice 2:3

    O 23. místo:
    FC Rokycany – Kohouti Rokycany B 3:0

    O 21. místo:
    Planá – Starý Plzenec 2:0

    O 19. místo:
    Letná – Holoubkov 1:0

    O 17. místo:
    ABC Braník – Tachov 2:1

    O 15. místo:
    Košutka Plzeň – Doubravka 1:2

    O 13. místo:
    Petřín – Motorlet 2:3 po penaltách

    O 11. místo:
    ČAFC Praha – TJ Hrádek 2:0

    O 9. místo:
    Dukla Praha – Aritma Praha 1:0

    O 7. místo:
    Křimice – Tempo Praha 2:0

    O 5. místo:
    Hovorčovice – SK Plzeň 3:0

    O 3. místo:
    Touškov- Přeštice 1:2

    Finále:
    Kohouti Rokycany - Kohoutovice 2:1
    Tabulka nadstavbových skupin:
    Skupina E:
    1. Kohouti Rokycany 5 3 2 0 11:3 11
    2. Tatran Kohoutovice 5 3 2 0 10:4 11
    3. Hovorčovice 5 3 2 0 7:3 1/b1
    4. Křimice 5 1 1 3 4:11 4
    5. Dukla Praha 5 1 0 4 2:6 3
    6. ČAFC Praha 5 0 1 4 4:11 1

    Skupina F:
    1. Přeštice 5 3 2 0 12:7 11
    2. Město Touškov 5 3 1 1 10:5 10
    3. SK Plzeň 5 3 0 2 12:6 9
    4. Tempo Praha 5 1 3 1 7:8 6
    5. Aritma Praha 5 0 2 3 3:10 2
    6. Hrádek 5 0 2 3 3:11 2

    Skupina G:
    1. Petřín 5 3 1 1 12:2 10
    2. Košutka 5 3 1 1 9:3 10
    3. Braník 5 2 3 0 6:2 9
    4. Plzeň Letná 5 2 2 1 5:5 8
    5. Planá 5 1 0 4 1:9 3
    6. FC Rokycany 5 0 1 4 3:15 1

    Skupina H:
    1. Motorlet Praha 5 4 1 0 26:1 13
    2. Doubravka 5 3 1 1 13:3 10
    3. Tachov 5 3 0 2 10:7 9
    4. Holoubkov 5 3 0 2 8:9 9
    5. Starý Plzenec 5 1 0 4 2:9 3
    6. Kohouti Rokycany B 5 0 0 5 0:30 0
    Rozpis nadstavbových skupin:
    Skupina E:
    Kohouti Rokycany - Dukla Praha 1:0
    ČAFC Praha - Hovorčovice 0:1
    Křimice - Kohoutovice 1:3
    Kohouti Rokycany - Hovorčovice 1:1
    Křimice - Dukla Praha 1:0
    ČAFC Praha - Kohoutovice 1:3
    Křimice - Hovorčovice 1:3
    Kohouti Rokycany - Kohoutovice 1:1
    ČAFC Praha - Dukla Praha 1:2

    Skupina F:
    Přeštice - Aritma Praha 3:1
    Touškov - SK Plzeň 0:2
    Hrádek - Tempo Praha 1:1
    Přeštice - SK Plzeň 2:1
    Hrádek - Aritma Praha 0:0
    Touškov - Tempo Praha 3:0
    Hrádek - SK Plzeň 1:4
    Přeštice - Tempo Praha 2:2
    Touškov - Aritma Praha 2:1

    Skupina G:
    Košutka Plzeň - FK Planá 1:0
    Plzeň Letná - SK Petřín 1:1
    FC Rokycany - ABC Braník 1:1
    Košutka - Petřín 0:1
    FC Rokycany - FK Planá 0:1
    Plzeň Letná - ABC Braník 1:1
    FC Rokycany - SK Petřín 0:6
    Košutka - ABC Braník 0:0
    Plzeň Letná - FK Planá 1:0

    Skupina H:
    Doubravka - Kohouti Rokycany B 8:0
    Motorlet Praha - Starý Plzenec 4:0
    Tachov - Holoubkov 1:0
    Doubravka - Starý Plzenec 1:0
    Tachov - Kohouti Rokycany B 5:0
    Motorlet Praha - Holoubkov 8:0
    Tachov - Starý Plzenec 3:0
    Doubravka - Holoubkov 0:1
    Motorlet Praha - Kohouti Rokycany B 9:0
    Tabulka základních skupin:
    Skupina A:
    1. FK Kohouti Rokycany 5 5 0 0 18:3 15
    2. ČAFC Praha 5 3 1 1 10:6 10
    3. Křimice 5 3 1 1 9:6 10
    4. Košutka Plzeň 5 2 0 3 9:9 6
    5. Plzeň Letná 5 1 0 4 4:13 3
    6. FC Rokycany 5 0 0 5 3:14 0

    Skupina B:
    1. Kohoutovice 5 4 1 0 11:1 13
    2. Hovorčovice 5 4 1 0 11:1 13
    3. Dukla Praha 5 2 0 3 6:5 6
    4. ABC Braník 5 2 0 3 5:5 6
    5. Petřín 5 2 0 3 5:8 6
    6. Planá 5 0 0 5 0:18 0

    Skupina C:
    1. Přeštice 5 4 1 0 11:4 13
    2. Město Touškov 5 3 1 1 7:5 10
    3. Hrádek 5 2 1 2 8:10 7
    4. Doubravka 5 2 1 2 9:7 7
    5. Motorlet Praha 5 1 1 3 8:8 4
    6. Tachov 5 0 1 4 1:10 1

    Skupina D:
    1. Tempo Praha 5 4 1 0 20:2 13
    2. SK Plzeň 5 4 0 1 23:3 12
    3. Aritma Praha 5 2 2 1 10:6 8
    4. Holoubkov 5 2 1 2 8:11 7
    5. Starý Plzenec 5 1 0 4 2:8 3
    6. Kohouti Rokycany B 5 0 0 5 0:33 0
    Rozpis základních skupin:
    Skupina A:
    FK Kohouti Rokycany – Sokol Plzeň Letná 4:1
    TJ Košutka Plzeň – Sokol Křimice 0:1
    FC Rokycany – ČAFC Praha 0:3
    Sokol Plzeň Letná – TJ Košutka Plzeň 0:3
    ČAFC Praha – FK Kohouti Rokycany 0:4
    Sokol Křimice – FC Rokycany 4:1
    ČAFC Praha – Sokol Plzeň Letná 3:1
    FC Rokycany – TJ Košutka Plzeň 2:5
    FK Kohouti Rokycany – Sokol Křimice 4:0
    Sokol Plzeň Letná – FC Rokycany 2:0
    Sokol Křimice – ČAFC Praha 1:1
    TJ Košutka Plzeň – FK Kohouti Rokycany 1:4
    Sokol Křimice – Sokol Plzeň Letná 3:0
    FK Kohouti Rokycany – FC Rokycany 2:0
    ČAFC Praha – TJ Košutka Plzeň 2:0

    Skupina B:
    TJ Tatran Kohoutovice – SKK Hovorčovice 1:1
    FK Dukla Praha – FK Planá 4:0
    SK Petřín Plzeň – ABC Braník 0:1
    SKK Hovorčovice – FK Dukla Praha 1:0
    ABC Braník – TJ Tatran Kohoutovice 0:1
    FK Planá – SK Petřín Plzeň 0:4
    ABC Braník – SKK Hovorčovice 0:2
    SK Petřín Plzeň – FK Dukla Praha 0:0
    TJ Tatran Kohoutovice – FK Planá 5:0
    SKK Hovorčovice – SK Petřín Plzeň 5:0
    FK Planá – ABC Braník 0:3
    FK Dukla Praha – TJ Tatran Kohoutovice 0:2
    FK Planá – SKK Hovorčovice 0:2
    TJ Tatran Kohoutovice – SK Petřín Plzeň 2:0
    ABC Braník – FK Dukla Praha 1:2

    Skupina C:
    Senco Doubravka – TJ Hrádek 1:2
    TJ Přeštice – FK Tachov 2:0
    TJ Sokol Město Touškov – FK Motorlet Praha 1:0
    TJ Hrádek – TJ Přeštice 1:3
    FK Motorlet Praha – Senco Doubravka 1:1
    FK Tachov – TJ Sokol Město Touškov 0:1
    FK Motorlet Praha – TJ Hrádek 3:5
    TJ Sokol Město Touškov – TJ Přeštice 2:2
    Senco Doubravka – FK Tachov 3:1
    TJ Hrádek – TJ Sokol Město Touškov 0:3
    FK Tachov – FK Motorlet Praha 0:4
    TJ Přeštice – Senco Doubravka 3:1
    FK Tachov – TJ Hrádek 0:0
    Senco Doubravka – TJ Sokol Město Touškov 3:0
    FK Motorlet Praha – TJ Přeštice 0:1

    Skupina D:
    FK Kohouti Rokycany B – SK Plzeň 0:9
    SK Aritma Praha – FC Tempo Praha 1:1
    SK Starý Plzenec – TJ Holoubkov 0:1
    SK Plzeň – SK Aritma Praha 4:0
    TJ Holoubkov - FK Kohouti Rokycany B 6:0
    FC Tempo Praha – SK Starý Plzenec 1:0
    TJ Holoubkov – SK Plzeň 0:4
    SK Starý Plzenec – SK Aritma Praha 0:1
    FK Kohouti Rokycany B – FC Tempo Praha 0:9
    SK Plzeň – SK Starý Plzenec 5:0
    FC Tempo Praha – TJ Holoubkov 6:0
    SK Aritma Praha - FK Kohouti Rokycany B 7:0
    FC Tempo Praha – SK Plzeň 3:1
    FK Kohouti Rokycany B – SK Starý Plzenec 0:2
    TJ Holoubkov – SK Aritma Praha 1:1