Fulham – Reading 1:1 (kon.)
Fulham FC
1:1 (0:0)
Reading FC
Sobota 13.05.2017, 18:30 • Craven Cottage, Londýn • Anglická Championship • Play-off

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:27:33)

Utkání končí celkem zaslouženou remízou. Hosté byli lepší v úvodu druhého poločasu, kdy se také dostali do vedení zásluhou gólu Obity. Nicméně poté se začalo konečně hrát a najednou byli zase aktivnější domácí, kteří se dočkali vyrovnání v 65. minutě. Tlak Fulhamu ještě zesílil po vyloučení McShaneho, kapitána Readingu. Nicméně kýžený druhý gól se domácím již vstřelit nepodařilo a zápas tak skončil remízou 1:1.

90+5

90+5
    Diváci pískají, domácím se totiž moc nedaří v útoku, platí to i pro další akci, kterou zakončil nepřesnou střelou Fredericks.

90+4
    Malone vybojoval rohový kop, který on sám rozehraje z levé strany.

90+3
    Malone si nyní dlouho chystal střelu ve vápně Readingu, mezitím se k němu stáhli obránci a jeho pokus zablokovali.

90+2
    Ne, kombinační akce Fulhamu jsou viditelně uspěchané, domácí posílají nyní každý míč nákopem dopředu, zatím ale bez úspěchu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě pět minut!

90
    Fulham se ubránil, ovšem hosté pošetřili další cenné sekundy, stav stále nerozhodný!

89
    Chris Gunter (Reading) vybojoval dokonce pro svůj tým rohový kop, hosté rozehrají z pravé strany.

88
    Nyní se hosté velmi dobře brání, již nějakou tu dobu se drží na polovině Fulhamu.

87
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Sone Aluko, přichází Gohi Cyriac.

86
    Nyní však Stefan Johansen poslal míč do vápna, kde v tu chvíli nebyl ale vůbec nikdo v bíločerném.

85
    Fulham s míčem na polovině Readingu, využijí domácí početní převahu k dokonání obratu?

84
    Kebano se snažil dostat k míči ve vápně soupeře, ale bránící Ilori odkopl do autu.

83
    Francouz Joseph Mendes se na hřišti příliš neohřál, po svém příchodu v 68. minutě musí nuceně, vzhledem k vyloučení McShaneho, opustit hřiště o čtrnáct minut později...

82
    Střídání v týmu Reading FC: ze hřiště odchází Joseph Mendes, přichází Ilori.
    80. Za tento zákrok na McDonalda dostává hostující kapitán Paul McShane červenou kartu!

Martin Dvořák

Branky: 65. Cairney – 53. Obita

Karty:   54. Malone (FHM), 56. McDonald (FHM) – 40. Swift (RDG), 42. Kermorgant (RDG)   80. McShane (RDG)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:12.
    Fulham FC: Bettinelli – Fredericks, Kalas, Ream, Malone, Johansen, McDonald, Aluko (87. Cyriac), Cairney (C), Ayité, Martin (61. Kebano)
    Náhradníci: Button, Odoi, Sessegnon, Parker, Piazon, Kebano, Cyriac

Reading FC: Al-Habsi – Gunter, Obita, McShane (C), Moore, Blackett, Evans, Williams, Swift (75. Van den Berg), Grabban (68. Mendes, 82. Ilori), Kermorgant
    Náhradníci: Jaakkola, Van den Berg, Beerens, Mendes, McCleary, Ilori, Popa

Rozhodčí: Stuart Attwell

Diváci: 23 717
    Úterý 16.05.2017
    Reading - Fulham 1:0

Branky: 49. Kermorgant (pen.)

Karty:   51. Kermorgant (RDG), 52. Moore (RDG) – 38. McDonald (FHM), 58. Johansen (FHM), 65. Malone (FHM)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:13. Rohy: 3:16. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:11.