Waregem – Oostende 3:1 (kon.) | Eupen – Kortrijk 3:2 (kon.) | Roeselare – Lokeren 2:3 (kon.)
St.Gilloise – Sint-Truiden 1:4 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 3:2 (kon.)
SV Zulte-Waregem
3:1 (3:1)
KV Oostende
Sobota 13.05.2017, 18:00 • Regenboogstadion (Waregem) • Belgická liga • O titul

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (19:56:20)

Waregem rozdrtil svého soupeře 3:1. Za domácí se prosadil Kaya, Leye a Hamalainen. Za hosty se trefil Marusic. Domácí zůstávají nadále poslední, Oostende je na čtvrtém místě.

90+2

90+1
    Rozhodčí Geidhof se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Leye, přichází Lepoint.

89
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Kaya, přichází Muhren.

88
    Ofsajdové postavení domácího Meiteho.

87
    Rohový kop nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Rozehnal.

86
    Rohový kop pro Waregem.

85
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Coopman, přichází Bala.

83
    Žlutou kartu dostává Marusic (KV Oostende).

82
    Domácí trenér za pár chvil pošle na hřiště své první žolíky.

81
    Coopman laxně ztratil míč a poté musel zatáhnout za záchrannou brzdu.

80
    Nepřesná kombinace domácího celku končí u hostujícího brankáře Dutoita.

79
    Oostende se ubránilo a rychle pádí do útoku.

78
    David rozehnal si pomohl nedovoleným zákrokem. Waregem bude mít zajímavou standardní situaci.

77
    Siani se hnal do zakončení, jenže jeho rána jde vysoko nad bránu Bostyna.

76
    Akpala zariskoval, ale naštěstí pro jeho celek nepustil domácí k míči.

75
    Žlutou kartu dostává Jali (KV Oostende).

74
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Godeau, přichází Akpala.

73
    Hostující trenér si připravil své poslední střídání v utkání.

72
    K standardní situaci se postavil Berrier. Kdyby zeď netečovala tuto ránu, už by se radoval z branky.

71
    Oostende bude mít zajímavou standardní situaci.

70
    Žlutou kartu dostává Baudry (SV Zulte-Waregem).

69
    Dobrým obranným zákrokemse prezentoval Siani, který vystihl přihrávku Baudry.

68
    Už to vypadalo, že se Marusic dostane k zakončení, jenže v poslední okamžik k němu přiběhl De Fauw, který mu vypíchl míč.

67
    Dobrým napadáním vybojovali hráči Oostende vhazování.

66
    Opět Waregem kombinuje na své polovině a nejraději by už ukončil tento zápas.

65
    Faulem se provinil domácí kapitán a útočník Leye, který nevybíravě zajel skluzem do Tomaševiče.

64
    Ofsajdové postavení hostujícího Marusice.

63
    Waregem si přihrává na své polovině a zkušeně si hlídá své vedení.

62
    Meite si to šteloval ke střele, jenže v osudném okamžiku mu podklouzla kopačka.

61
    Nepřesná přihrávka Jaliho končí v zázemí. Hamalainen bude vhazovat poblíž půlicí čáry.

60
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Vandendriessche, přichází Canesin.

59
    Oostende se opět zachránilo jen tím, že odkoplo míč až na polovinu hřiště. Dnes jim to prostě nejde.

58
    Hostující trenér si připravil své druhé střídání v utkání.
    57. Derijck pálí do tyče!

57
    Další tyč domácích! Na hlavu si skvěle naskočil Derijck, jenže opět míří domácí pouze do tyče.

56
    Faulem se provinil Berrier. Waregem bude mít zajímavou standardní situaci zhruba z třiceti metrů.

55
    Oostende opět po dobrém úvodu ztrácí iniciativu.

54

53
    Obrovská šance domácích! Kaya se skvěle uvolnil do vápna, vystřelil k pravé tyči, jenže naneštěstí pro Waregem trefil pouze tyč.

52
    Ofsajdové postavení domácího Leragera.

51
    Waregem poprvé v druhé půli dlouhodobě drží míč na svých nohách.

50
    Leye se hnal po pravém křídle, jenže Godeau ho skvěle odbránil. Tak dobře, že domácí borec skončil v reklamách na zemi.

49
    Hosté vstoupili do druhé půle velice aktivně a snaží se přidat nějakou tu branku.

48
    Ten ovšem nenabídl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Marrone.

47
    Rohový kop pro hosty.

46
    Oostende rozehrálo druhou půli.

46

Sledovali jsme velice atraktivní první poločas, ve kterém padly čtyři góly. Tři vstřelili domácí, konkrétně Kaya, Leye a Hamalainen. Za Ostende se prosadil krásnou střelou Marusic. Uvidíme, jestli se i v druhém poločase dočkáme tolik gólů.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+1

45+1
    Žlutou kartu dostává Vandendriessche (KV Oostende).

45
    Rozhodčí Geldhof se rozhodl, že nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

44
    Rozehnal dobrým obranným zákrokem zachránil svůj celek od čtvrtého gólu.

43
    Žlutou kartu dostává Kaya (SV Zulte-Waregem).
    42. Mbaye LEYE - 3:1

42
    Waregem právě vstřelil branku! MBAYE LEYE krásnou střelou ze standardní situace přidává čtvrtou branku v tomto utkání a naprosto zaslouženě vedou domácí 3:1.

40
    Domácí budou mít velice zajímavou standardní situaci.

39
    Žlutou kartu dostává Berrier (KV Oostende).

38
    Domácí nadále kontrolují hru a chtějí přidat třetí branku.
    37. Brian HAMALAINEN - 2:1

37
    Waregem právě vstřelil branku! Krásná kombinace domácích po levém křídle zakončil fantastickou střelou levý obránce BRIAN HAMALAINEN.

35
    Nepřesná kombinace hostů končí u Jaliho, který předvedl dobrý obranný zákrok.

34
    Do zakončení se dostal domácí Meite, jenže Dutoit předvedl výborný zákrok.

33
    Domácí nadále kontrolují průběh v posledních minutách.

32
    Meite orazítkoval zhruba z třiceti metrů tyč. K dorážce se dostal Leye, který proměnil, jenže postranní sudí mává ofsajdové postavení.

31
    Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Rozehnal.

30
    Rohový kop pro domácí celek.

29
    Obrovská šance Waregemu! Krásná kombinace celého celku byla zakončena střelou Coopmana z pravého křídla. Rána jen těsně minula pravou tyčku.

28
    Nepřesná přihrávka od de Fauwa končí u brankáře Futoita.

27
    Domácí opět zabrali a přehrávají svého soupeře.

26
    Obrovská chyb Kaya nebyla potrestaná, protože Jali nedokázal přihrát míč na nabíhajícího Musonu.

25
    Obrovská šance pro Ostende! Berrier si potáhl míč a skvělou ranou jen těsně minul bránu Bostyna.

24
    Ofsajdové postavení, ve kterém se ocitl Marusic. Bostyn bude odkopávat od brány.

23
    Oostende v posledních minutách přehrává domácích a tak to zůstalo i při rohovém kopu.

22
    Rohový kop pro domácí Waregem.

21
    Velká šance Oostende! Musona obdržel míč na hranici vápna, kde se pokusil o střelu k pravé tyči. Od tíženého úspěchu ho dělil zhruba půl metru.

19
    Standardní situace nepřinesla tížené ovoce, neboť Berrier trefil pouze tříčlennou zeď.

18
    Siani si parádně podržel míč a donutil Marroneho k taktickému faulu.

17
    Utkání je opět vyrovnané. snad budou oba celky pokračovat v útočné hře.
    16. Adam MARUSIC - 1:1

16
    Oostende právě vstřelilo branku! Tentokrát to hostům vyšlo. K odraženému míči se jako první dostal ADAM MARUSIC, který míč parádně usměrnil pod břevno.

14
    Rohový kop nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí hráč. Další roh pro hosty.

13
    Roh tentokrát pro hostující Oostende.

12
    Oostende se už začíná pomalu zlepšovat, teď se do zakončení dostal Vandendriessche.

11
    Rohu se ujal Lerager, jenže jeho centr byl příliš prudký a dlouhý.

10

9
    Nepřesná přihrávka za obranu na nabíhajícího Leye ukončila nadějně rozehranou akci.

8
    Musona se protáhl až do pokutového území, kde se pokusil o střelu. Bostyn byl ovšem připravený.

7
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Antunes, přichází Tomaševič.

6
    Stále je hostující Antunes na zemi a vypadá to, že bude muset předčasně odejít ze hřiště.

5
    Na zemi leží otřesený Antunes.
    4. Onur KAYA - 1:0

4
    Waregem právě vstřelil branku! ONUR KAYA obdržel parádní přihrávku od Meiteho. Dutoita překonal parádní střelou k tyči.