Dukla Praha – Slavia 1:1 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Brno – Příbram 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:0 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 14.05.2017, 11:00Juniorská liga • 28. kolo

Je dobojováno! O výsledku zápasu mezi Vysočinou a Českými Budějovicemi rozhodla jediná branka, o kterou se v šesté minutě zasloužil Jan Záviška. Ve druhé půli si oba celky vytvořily velký počet dalších šancí, ale ty už žádným dalším gólem neskončily. (13:06:52)

90+3

90+3
    V samotném závěru mají hosté k dispozici zřejmě poslední standardní situaci.

90+2
    Přímočarý postup Českých Budějovic byl zakončený střelou do pozorného Koláře. Jeho kolegové ihned poté zaútočili do nekompletní obrany a trefili tyčku za již překonaným Lukschem!

90+2
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Amir Mašič, přichází Jakub Vašíček.

90+1
    Rozběhl se nastavený čas. Hosté mají jednu z posledních šancí na vyrovnání.

90
    Útočící hráč Dynama fauloval před domácí brankou. Kolář s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá.

89
    České Budějovice s blížícím se koncem utkání stále více chvátají do útoku. V posledních sekundách ale o balón několikrát přišli ještě u půlící čáry.

87
    Hostující centr od rohového praporku neměl takové parametry, aby došlo k ohrožení jihlavské branky.

86
    Devátá střela Českých Budějovic vyrovnáním nekončí, už posedmé se totiž jednalo o zakončení mimo tři tyče.

85
    Hosté si nadělali trochu zbytečné problémy při založení útoku. Osvobodit je musel až odpískaný faul Vysočiny.

83
    Trápení v koncovce se přesunulo i na hostující kopačky. Jeden z hráčů Dynama minul Kolářovu branku o poměrně velký kus.

82
    Chvíli po rozehrávce Luksche zahrozila Vysočina ještě jednou, jenže ani v tomto případě nestvrdila své dnešní vítězství.

81
    Jihlavští se několika krátkými přihrávkami dostali do nitra šestnáctky, odkud ale vystřelili vedle hostující svatyně.

79
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Duba, přichází Jakub Pěnkava.

79
    Dva palebné pokusy i na straně Dynama. Naštěstí pro domácí tým byly oba nepřesné.

77
    Před domácím rohovým kopem se balón opřel o tyč. Po následné rozehrávce se urodilo další zakončení, jenž si cestu do branky ale nenašlo.

76
    Jihlava se po delší pauze podívala i na útočnou polovinu, jenomže kvůli útočnému faulu Luksche neohrozila.

75
    Do třetice rohový kop Dynama. Z něj přišla další střela, jež se tentokrát nevešla mezi tři tyče domácí branky.

74
    Další roh byl zahrán mnohem lépe, Kolář musel střelu hlavou vyrazit znovu do zámezí!

73
    Centr z levé strany sice našel jednoho z hostujících hráčů, ale tomu balón utekl do autu.

73
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Milan Mišun, přichází Marek Kafoňek.

72
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Fišer, přichází Marek Smetana.

71
    Rohový kop pro Dynamo...

70
    České Budějovice přebírají iniciativu a nyní se málem dočkaly vyrovnání, když Kolářovi pomohla až nastřelená branková konstrukce!

68
    Další útok Dynama už byl zdařilejší, ovšem střela po centru z levého konce hřiště přesná nebyla.

67
    Hosté prošli jenom k hranici pokutového území, kde už byla připravená obrana Vysočiny.

65
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Davit Sargsyan, přichází Patrik Fiala.

65
    Po delší době se trochu zapotil domácí brankář Kolář, který vyrazil slušnou střelu jednoho z hostujících hráčů.

63
    Hráči Dynama obešli s míčem na kopačkách téměř celé hřiště, avšak kromě zablokované střely nic nevymysleli.

62
    Tempo hry v průběhu druhé půle trošku opadlo, v posledních minutách se hraje především mezi vápny.

60
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Lukáš Coufal, přichází Matěj Luksch.

59
    Českobudějovické snažení k ničemu vážnému nevedlo, na řadu přichází odkop od branky Marka Koláře.

57
    Jihlava už se střely mezi tři tyče dočkala, nicméně Coufal byl ve správný čas na správném místě a připsal si vůbec první úspěšný zákrok.

55
    Po delší době se osmělilo i Dynamo, jehož postupná akce ale skončila bez střeleckého vyvrcholení.

53
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Blažek, přichází Martin Vlk.

53
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dominik Colin, přichází Rostislav Kadlec.

53
    Ty se nakonec kopaly hned dva, jenže Jihlavští ze závaru ve vápně znovu nic nevytěžila.

52
    Do akce se už musel zapojit také Coufal, který vyrazil pokus jednoho z domácích hráčů na rohový kop.

51
    Vysočina je po změně stran výrazně aktivnější. Obrana Dynama teď měla ve vápně plné ruce práce s několika soupeři, kteří se neúspěšně snažili vystřelit.

49
    Ani další roh Jihlavě k navýšení náskoku nepomohl. Na útočné polovině však domácí mužstvo ještě zůstává.

48
    Do koncovky se Jihlava tlačila i po rohovém kopu, na podobě skóre se ale nic nezměnilo.

47
    Jihlava se po rozehrávce druhého poločasu rychle přesunula do zakončení, nicméně to byla zablokované.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Nikolas Včelka, přichází Amir Mašič.

46

První poločas zápasu Jihlavy s Českými Budějovicemi nabídl vyrovnanou partii, kterou ale mají lépe rozehranou hráči domácí Vysočiny, jež sice vyprodukovala jednu jedinou střelu na branku, ale ta k radosti trenéra Pavla Procházky skončila v síti.

45

45
    Balón ale jenom tak proskákal pokutovým územím a skončil až v zámezí. V tomto poločase se zřejmě už nic nestane.

44
    Po hvizdu rozhodčího Váni se většina hráčů stěhuje před domácí branku, kam přiletí centr ze středu hřiště.

43
    I z něj se jeden z domácích fotbalistů pokusil vystřelit, ale obranný val Dynama propálit nedokázal.

42
    Územní převaha Vysočiny ale ještě nekončí, máme tady rohový kop.

41
    Ani ta ale nebyla natolik nebezpečná, aby přímo ohrozila obranu Dynama v čele s brankářem Coufalem.

40
    Pět minut před koncem první půle budou domácí zahrávat další standardku z pravé strany.

39
    Exekutor standardní situace si troufl na přímou střelu, která však neměla gólové parametry.

38
    Díky odpískanému faulu inkasoval Krejčí první žlutou kartu. Jihlava tak má výhodu přímého kopu ze zajímavé pozice.

38
    Nic takového se ale nestalo, Kolář se chystá k odkopu od branky.

37
    Dynamo vysunulo napadání až do hloubi útočné poloviny a díky tomu získalo aut, ze kterého by se dalo dohodit až do ohně.

35
    Jeden z domácích se tam nakonec probil do zakončení, ale to přes obětavého protivníka až k Coufalovi neprošlo.

34
    Vysočina z centru ze strany vytěžila alespoň rohový kop.

32
    Hosté se po delší kombinaci ve středu pole přesunuli na pravé křídlo, kde už jejich akce ale ztroskotala na pozorné obraně Jihlavy.

30
    Volný kop Českých Budějovic žádnou další šanci nepřinesl, je z toho jen odkop od domácí branky.

29
    Z několika soubojů v pokutovém území nakonec resultovala střela Jihlavy, která však mezi tři tyče neletěla.

28
    Dlouhý nákop před Koláře domácí obrana zneškodnila a sama rozjela rychlou protiakci, jež vyvrcholí rohovým kopem.

26
    Českobudějovičtí v posledních minutách častěji kontrolují balón, jenomže většinu času se tak děje hodně daleko od domácí svatyně.

24
    Ta ale zůstala neohrožená a dopředu se bez váhání vydali hráči Jihlavy. Centr z pravé strany však obraně Dynama moc práce nenadělal.

23
    Po faulu nedaleko od půlící čáry se bude kopat proti domácí brance.

22
    Zahrozila také Vysočina, ovšem její střela byla nepřesná.

20
    Nakonec z toho byl zřejmě nacvičený signál, jenomže Kolář si s následnou ranou ze střední vzdálenosti poradil.

19
    Budějovičtí zaútočili po levé straně a vybojovali pro sebe standardní situaci.

18
    Jeden z domácích hráčů zkusil vystřelit z hranice velkého vápna, jenže předním clonící obránce Dynama tento pokus zablokoval.

17
    Budějovicím rychlý přechod do útoku nevyšel, balón zmizel v zámezí a zpět do hry ho pošle Kolář.

16
    O pár chvil později to byli sami Jihlavští hráči, kteří se přesunuli z prostoru vedle šestnáctky až na vlastní polovinu.

15
    Ten samý obrázek byl k vidění znovu, Vysočina se kloudně prokombinovala většinou hřiště, ale až před Coufala se neprobojovala.

13
    Oba celky se nyní přímočaře překlenuli přes střed hřiště, ovšem pár metrů před velkým vápnem už narazily na připravené defenzívy soupeře.

11
    Domácí po faulu ve středu hřiště rychle rozehráli, ovšem míč jim utekl do autu a Budějovice mohou vhazovat.

10
    Ani další akce Dynama úspěchem neskončila, defenzíva Vysočiny byla ve vlastním vápně připravená a míč získala ještě předtím, než došlo k ohrožení Koláře.

8
    Hosté chtěli po rozehrávce rychle odpovědět, zakončení ale postrádalo přesnost a Kolář tak zasahovat nemusel.

6
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Domácí se v šesté minutě dostávají do vedení! Po autovém vhazování se rychle dostali do šestnáctky a tam Coufal na zakončení JANA ZÁVIŠKY nedosáhl.

5
    Domácí zkusili prorazit podél levé autové čáry ale tam o balón přišli.

4
    Vysočina se do zakončení rovněž neprobojovala, na řadu přichází Coufalova rozehrávka.

3
    Z něj ale nic nevytěžili a po výkopu Koláře mohou premiérově zahrozit i fotbalisté Jihlavy.

2
    Hosté se zleva prokombinovali do blízkosti pokutového území a vybojovali první rohový kop.