Teplice – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Znojmo | 0:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Německo – Španělsko | 0:0 (3:1 po pen.) |
Crystal Palace – Hull City | 4:0 (kon.) | | | West Ham – Liverpool | 0:4 (kon.) | | | Tottenham – Manchester Utd. | 2:1 (kon.) |
Alavés – Celta Vigo | 3:1 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Leganés | 1:1 (kon.) | | | Real Betis – Atlético | 1:1 (kon.) |
Eibar – Gijón | 0:1 (kon.) | | | Las Palmas – Barcelona | 1:4 (kon.) | | | Villarreal – La Coruňa | 0:0 (kon.) |
Real Madrid – Sevilla | 4:1 (kon.) | | | Real Sociedad – Malaga | 2:2 (kon.) |
Inter – Sassuolo | 1:2 (kon.) | | | Sampdoria – Chievo | 1:1 (kon.) | | | Cagliari – Empoli | 3:2 (kon.) |
Palermo – Janov | 1:0 (kon.) | | | Turín – Neapol | 0:5 (kon.) | | | Bologna – Pescara | 3:1 (kon.) |
Crotone – Udinese | 1:0 (kon.) | | | AS Řím – Juventus | 3:1 (kon.) |
Saint-Étienne – PSG | 0:5 (kon.) | | | Bordeaux – Marseille | 1:1 (kon.) | | | Montpellier – Lyon | 1:3 (kon.) |
Nice – Angers | 0:2 (kon.) | | | Bastia – Lorient | 2:0 (kon.) | | | Dijon – Nancy | 2:0 (kon.) |
Monaco – Lille | 4:0 (kon.) | | | Nantes – Guingamp | 4:1 (kon.) | | | Caen – Rennes | 0:1 (kon.) |
Méty – Toulouse | 1:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Podbrezová | 2:2 (kon.) |
Dukla Praha – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Brno – Příbram | 2:1 (kon.) |
Převýšov – Zápy | 2:1 (kon.) | | | Táborsko akademie – Domažlice | 0:4 (kon.) | | | Štěchovice – Dobrovice | 3:1 (kon.) |
Uničov – Petřkovice | 4:0 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Hulín | 2:2 (kon.) | | | Třebíč – Zlín B | 2:2 (kon.) |
Huddersfield Town – Sheffield Wedn. | 0:0 (kon.) |
Trnava B – B. Bystrica | 2:3 (kon.) | | | Žilina B – Lok. Košice | 3:1 (kon.) | | | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 | 1:3 (kon.) |
Šamorín – Bardejov | 3:1 (2.pol) |
Den Haag – Excelsior | 4:1 (kon.) | | | Alkmaar – Utrecht | 2:3 (kon.) | | | Feyenoord – Heracles | 3:1 (kon.) |
GA Eagles – Sparta Rotterdam | 1:3 (kon.) | | | Heerenveen – Nijmegen | 0:2 (kon.) | | | Willem II – Ajax | 1:3 (kon.) |
Eindhoven – Zwolle | 4:1 (kon.) | | | Arnhem – Kerkrade | 3:0 (kon.) | | | Twente – Groningen | 3:5 (kon.) |
Gent – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Club Brugge – Anderlecht | 1:1 (kon.) | | | Mouscron – Genk | 0:2 (kon.) |
Marítimo – Estoril | 1:1 (kon.) | | | Chaves – Rio Ave | 2:2 (kon.) | | | Porto – FC Ferreira | 4:1 (kon.) |
Braga – Nacional | 4:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Sturm Graz | 1:2 (kon.) |
Tomsk – Groznyj | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Rostov – Kazaň | 4:2 (kon.) |
Lech Poznaň – Pogoň | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Korona | 0:0 (kon.) | | | Legia – Termalica | 6:0 (kon.) |
konec
OGC Nice
0:2
(0:1)
Angers SCO
David Suchý
Branky:
35. N'Doye (Tait), 90+3. Toko Ekambi
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:6.
Rozhodčí: Lesage – Mugnier, Rahmouni
Diváci:
Karty: 33. Belhanda (NIC) – 24. Santamaría (AGR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:6.
OGC Nice:
Cardinale – Souquet, Baysse (C), Dante, M. Sarr (89. Burner) – Koziello (59. Walter), Seri – Marcel (67. Srarfi), Belhanda, Donis – Balotelli.
Náhradníci: Benítez – Burner, Srarfi, Walter.
Trenér:
Angers SCO: Michel – Cissokho, I. Traoré, P. Martinez, Capelle – N'Doye (C), Santamaría, Tait (80. Jean Tahrat) – Pépé (70. Bérigaud), Toko Ekambi, Sunu (60. Bamba).
Náhradníci: Bamba, Bérigaud, Jean Tahrat.
Trenér:
Náhradníci: Benítez – Burner, Srarfi, Walter.
Trenér:
Angers SCO: Michel – Cissokho, I. Traoré, P. Martinez, Capelle – N'Doye (C), Santamaría, Tait (80. Jean Tahrat) – Pépé (70. Bérigaud), Toko Ekambi, Sunu (60. Bamba).
Náhradníci: Bamba, Bérigaud, Jean Tahrat.
Trenér:
Rozhodčí: Lesage – Mugnier, Rahmouni
Diváci:
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:6.
Nedáš, dostaneš! Nejprve byl Srarfiho pokus vykopnut z brankové čáry, na druhé straně byl už úspěšnější KARL TOKO EKAMBI.