Den Haag – Excelsior 4:1 (kon.) | Alkmaar – Utrecht 2:3 (kon.) | Feyenoord – Heracles 3:1 (kon.)
GA Eagles – Sparta Rotterdam 1:3 (kon.) | Heerenveen – Nijmegen 0:2 (kon.) | Willem II – Ajax 1:3 (kon.)
Eindhoven – Zwolle 4:1 (kon.) | Arnhem – Kerkrade 3:0 (kon.) | Twente – Groningen 3:5 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:0 (1:0)
Roda JC Kerkrade
Neděle 14.05.2017, 14:30 • GelreDome, Arnhem • Nizozemská Eredivisie • 34. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:23:41)

Vitesse dnes potvrdilo roli favorita a v utkání, které mělo jednoznačný průběh, suverénně vítězí. Kerkrade mělo jen pár dobrých útočných akcí, ale vyloženou šanci si hosté vytvořit nedokázali.

90+3
    90+3. Lewis BAKER - 3:0

90+3
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Definitivní pojistku na domácí tři body dává parádním lobem LEWIS BAKER.

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty, o vítězi dnešního zápasu je ale již zřejmě rozhodnuto.

89
    Je z toho střela zpoza vápna Kerkrade, pokus Gurama Kašii ale neprošel, přes houštinu těl ve vápně hostů.

89
    Rohový kop pro Vitesse, domácí rozehrají z pravé strany.

88
    Mikhail Rosheuvel (Kerkrade) poslal míč do vápna, kde ale bránící hráč Vitesse nekompromisně odkopává do bezpečí.

87
    Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

86
    Alexander Büttner (Arnhem) si připravil pozici ve vápně na střelu, pak ale netrefil branku Kerkrade.

84
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Navarone Foor, přichází Maikel van der Werff.

82
    Červenou kartu dostává Mitchel Paulissen (Roda JC Kerkrade).
    80. Ricky van Wolfswinkel - 2:0

80
    Tlak domácích nakonec vede ke druhému gólu, ve vápně se po přihrávce Büttnera prosazuje RICKY VAN WOLFSWINKEL.

79
    Po několika minutách se hra dostává také na polovinu Vitesse, ale Mikhail Rosheuvel (Kerkrade) netrefuje branku domácího týmu.

77
    Žlutou kartu dostává Athanasios Papazoglou (Roda JC Kerkrade).
    77. Domácí Ricky van Wolfswinkel trefuje břevno branky Kerkrade!

77
    To je tlak! Tentokrát domácí Ricky van Wolfswinkel trefuje břevno branky Kerkrade!