Trnava B – B. Bystrica 2:3 (kon.) | Žilina B – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 1:3 (kon.)
Šamorín – Bardejov 3:1 (2.pol)
ŠK Svätý Jur
1:3 (0:2)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 14.05.2017, 17:00 • ŠK Svätý Jur • MONACObet liga

Aj napriek vyrovnaným streleckým štatistikám Svätý Jur nestačí na Slovan a prehráva s ním 1:3. Základ úspechu položili hostia už v prvom polčase. (18:52:14)

Strely na bránu: 10:10. Strely mimo: 10:8. Rohové kopy: 9:13. Ofsajdy: 2:2.

90+2

90+1
    A ofsajd aj na druhej strane, to bolo to posledné, čo sa v dnešnom zápase udialo.

90
    Ofsajd domáceho hráča, nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Ešte jeden zákrok Rybára, čoskoro sa dozvieme údaj o nadstavenom čase.

88
    Ani po tomto doručení lopty do šestnástky gól na 2:3 neprišiel, Slovan si už dvojgólové vedenie uháji.

87
    Po strele na Rybára prichádza zákrok hosťujúceho brankára a s ním aj rohový kop.

86
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Lády, prichádza Bajza.

85
    Vyzerá to tak, že Slovan ubráni víťazstvo, do konca zápasu zostáva niečo vyše päť minút.

84
    Jubilejný dvadsiaty roh, tento patrí domácim.

83
    Dnešné stretnutie sleduje 248 divákov.

82
    Bratislava s ďalším rohom, je naozaj neuveriteľné, ako ľahko hráči získavajú rohové kopy.

81
    Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Mendes Rodrigues, prichádza Volf.

81
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Gól po rohovom kope, toto bude asi gólová definitíva. JAROSLAV ŠIMONÍK si zráža loptu do vlastnej siete!