Trnava B – B. Bystrica 2:3 (kon.) | Žilina B – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 1:3 (kon.)
Šamorín – Bardejov 3:1 (2.pol)
MŠK Žilina B
3:1 (1:0)
FC Lokomotíva Košice
sk Neděle 14.05.2017, 10:30MONACObet liga

Je za nami zápas medzi MŠK Žilina B – FC Lokomotíva Košice. Žilina B aj v tomto stretnutí potvrdila 100% pred domácim publikom a zdolala Lokomotívu Košice 3:1.
    Celky nastúpil do druhého polčasu za stavu 1:0. V druhom polčase a to konkrétne v 50. minúte sa podarilo zrovnať Lukášovi Horváthovi. Zvyšok zápasu už bol v réžii MŠK, ktorá v 67. minúte pridala druhý gól zasluhou Bojana Letića a na finálnych 3:1 dokonal Jakub Michlík.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:20:35)

90+1

90
    V druhom polčase sa bude nadstavovať +1 minúta.

88
    Do lopty sa napokon oprel Dávid Hancko, ktorý síce prekonal múr, no gólmana hostí už prekonať nedokázal.

87
    Žltú kartu dostáva Pavúk (FC Lokomotíva Košice).

87
    Žilina si vypýtala priamy kop kúsok od veľkého vápna Lokomotívy Košice.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Mbah.

85
    Na strane domácich sa chystá aj to posledné striedanie a do zápasu zasiahne v posledných 5 minútach Mbah.

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Hrnčár.

82
    Samuel Mráz teraz zahodil azda 100% príležitosť. Loptu z ideálnej pozície napálil priamo do gólmana hostí.

81
    Do konca zápasu ostáva niečo menej ako 10 minút a Žilina má výborne nakročené k potvrdeniu 100% úspešnosti pred domácim publikom.

80
    Lokomotíva Košice má k dispozícii priamy kop zo sľubnej pozície. Loptu si stavia František Pavúk. Priame ohrozenie z tejto pozície bude veľmi ťažké.

79
    Hanckova nepresná prihrávka takmer skončila gólom. Včas však vybehol Leško, ktorý Pavola Šuľáka odzbrojil.

78
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jankauskas, prichádza Herrera.

77
    Teraz nám predviedli aj Košice peknú futbalovú kombináciu, na konci ktorej stál Kamil Karaš. Projektil z kopačky Kamila bol tvrdý ale smeroval len do miest, kde bol pripravený Leško.

75
    Jaroslav Kentoš – tréner MŠK Žiliny má k dispozícii ešte všetky tri striedania.

73
    MŠK Žilina B dáva gól!

Po krásnej kombinácii Žiliny sa k lopte dostal Lukáš Jánošík. Ten doslova loptu napálil pred gólmana Lokomotívi. K odrazenej lopte sa dostal JAKUB MICHLÍK, ktorý aj so šťastím prekonáva Mateja Fabiniho. Stav stretnutia: 3:1.

72
    Do kombinácie Košíc sa zapojila aj čerstvá posila a to Róbert Jano, ktorý dokázal loptu pretlačiť pred domáceho gólmana.

71
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Kamenec, prichádza Jano.