Tomsk – Samara 0:2 (kon.) | Orenburg – Ufa 1:1 (kon.) | Ural – Lok. Moskva 1:2 (kon.)
Spartak – Groznyj 3:0 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Machačkala – Rostov 1:2 (kon.)
Zenit – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Arsenal Tula – Perm 0:0 (kon.)
FK Orenburg
1:1 (0:0)
FC Ufa
Středa 17.05.2017, 16:30 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruská Premier Liga • 29. kolo

Zápas přinesl v samotném závěru dvě branky, domácí se nejprve dostali do vedení, hosté pak dokázali na poslední chvíli vyrovnat. (18:24:07)

90+3
    90+3. Alexandr SUCHOV - 1:1

90+3
    Ufa právě vstřelila branku!
    V samotném závěru nastaveného času se prosazují hosté. Po volném kopu Krotova se míč dostal do míst, kde byl ALEXANDR SUCHOV. Ten prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.

90+3
    Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Dmitrij Andrejev.

90+1
    Bojan Jokić rozehrával rohový kop svého celku.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.
    90. Vadim AFONIN - 1:0

90
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Domácí se v poslední minutě poločasu dostávají do vedení, ránou z volného kopu se prosazuje VADIM AFONIN. Gólman si na míč sáhl, ale nedokázal míč zastavit.

90
    To už probíhá poslední minuta poločasu, domácí mají k dispozici volný kop.

89
    Žlutou kartu dostává Alexandr Suchov (FC Ufa).

87
    Mnoho šancí momentálně už k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

86
    Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Roman Vorobjev, přichází Igor Koronov.

85
    Sledujeme aktivní hru z obou stran, rohový kop mají k dispozici domácí. Vadim Afonin nedokázal svůj centr přesněji poslat do předbrankového prostoru.

83
    Nechybělo mnoho a domácí mohli jít do vedení. Aktivně hrající Roman Vorobjev se probojoval do zakončení, branku minul.

82
    Necelých deset minut hry zbývá do konce zápasu, oba týmy se snaží získat vedení v zápase, brankáři nyní musí být pozorní.

81
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Stockij, přichází Vjačeslav Krotov.

79
    Po bleskové akci po straně domácích musel zasahovat brankář Ufy. Díky povedenému čtení hry a zmenšení střeleckého úhlu znepříjemnil útočníkovi pozici, a tak nerozhodný stav platí stále.

77
    Gólman domácích měl co dělat, aby střelecký pokus hostujícího hráče zastavil. Byl to Denis Tumasjan, kdo pálil.