Táborsko – Vlašim 3:5 (kon.) | Žižkov – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Třinec – Prostějov 4:0 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Frýdek-Místek 4:0 (kon.) | Olomouc – Ostrava 0:0 (kon.)
Sokolov – Opava 0:1 (kon.) | Znojmo – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
FK Třinec
4:0 (3:0)
1. SK Prostějov
Neděle 21.05.2017, 16:00 • Stadion Rudolfa Labaje • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 29. kolo

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 321 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (17:47:52)

Hlavní rozhodčí usoudil, že není důvod k nastavení a ukončil dnešní utkání. Jednoznačné vítězství 4:0 slaví Třinec, který za třemi body vykročil již ve čtvrté minutě. Do poločasové přestávky nakonec domácí vstřelili hned tři branky a Janošikova trefa z 58. minutě už proto znamenala jen třešničku na dortu. Hosté byli v závěru blízko snížení, ale Aleš Rus hlavičkoval jen do tyče.

90

90
    V poslední minutě ještě mohli zahrozit domácí, ale rychlý protiútok vůbec nezvládli. Následně si Prostějov vypracoval rohový kop.

89
    A centr od rohového praporku doputoval k Rusovi, který hlavou zakončoval pouze do tyče!

88
    Šance střídá šanci. Po přihrávce z levé strany byl sám před Palečkem Adam Marčík, nicméně tomu zakončení vůbec nesedlo a domácí gólman míč posunul na roh.

87
    Na druhé straně měl obrovskou šanci Vávra, který se uvolnil v pokutovém území, ale při souboji tváří v tvář trefil jen gólmana.

86
    Na pravé straně pokutového území dostal hodně prostoru Skwarczek. Hostující záložník mohl pokazit Palečkovo čisté konto, ale střelu namířil nad břevno.

85
    Po ošetření jednoho z domácích fotbalistů se pokračuje ve hře. Hosté nyní kombinují poblíž půlící čáry.

83
    Velká šance! Matej Ižvolt dostal prostor na pravé straně pokutového území a tvrdým pokusem trefil vzdálenější tyč!

82
    Teď už ale Paleček musel zasahovat, neboť ho razantním pokusem prověřil Zapletal. Nadvakrát však domácí gólman zasáhl.

81
    Hodně nepovedené zakončení teď obstaral Skwarczek, který natáhl ke střele z nějakých pětadvaceti metrů. Míč letěl hodně vysoko nad bránu.

80
    Na konci 80. minuty se dobrou individuální akcí prezentoval Stříž. Domácí obránce prošel a na hranici pokutového území, ale pak střílel jen do Halouskových rukavic.

79
    Přes pravou stranu se domácí dostali až do pokutového území, nicméně následný závar přinesl pouze střelu do jednoho z obránců.

78
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martin Motyčka, přichází Petr Joukl.

76
    Ani ze standardní situace však Prostějov nedokázal ohrozit pozorného Lukáše Palečka. Zatím se chystá třetí střídání domácích.

75
    Zprava si míč na střelu navedl hostující Jan Hladík, který pouze vytloukl blokujícího soupeře. Prostějov však ještě zůstal u míče a získal volný kop.

74
    Domácí už utkání prakticky jen dohrávají a v pohodě kombinují na útočné polovině. Blíže k bráně Halousky se však nedostává.

72
    Ošetřený Čtvrtníček už je v zámezí a Prostějov tak mohl rozehrát volný kop. S tím si ale defenzíva domácího týmu bez problémů poradila.