Nancy – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Lorient – Bordeaux 1:1 (kon.) | Lille – Nantes 3:0 (kon.)
Marseille – Bastia 1:0 (kon.) | Lyon – Nice 3:3 (kon.) | PSG – Caen 1:1 (kon.)
Toulouse – Dijon 0:0 (kon.) | Angers – Montpellier 2:0 (kon.) | Rennes – Monaco 2:3 (kon.)
Guingamp – Méty 1:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:1 (1:0)
SM Caen
Sobota 20.05.2017, 21:00 • Parc des Princes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo
    90+1. Ronny RODELIN - 1:1

90+1
    Caen právě vstřelilo branku!
    A přeci jen se to hostům podařilo. Rozhodčí před malou chvilkou nastavil tři minuty nad rámec řádné hrací doby a hned v první minutě nastavení se dobře postavil RONNY RODELIN, který svou střelu poslal nekompromisně za Trappova záda – 1:1. Hosté tak živí naději vyhnout se baráži o udržení v nejvyšší soutěži.
    13. Adrien RABIOT - 1:0

13
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Domácí se už ujímají vedení. ADRIEN RABIOT si naběhl na míč uvnitř velkého vápna, poté ho převzal od Edinsona Cavaniho a svou prudkou střelou poslal balón ke vzdálenější tyči. Brankář hostů byl bez šance – 1:0. Asistence: Edinson Cavani.