Vltavín – Štěchovice 1:0 (kon.) | Domažlice – Převýšov 1:2 (kon.) | Litoměřicko – Písek 0:2 (kon.)
Chrudim – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Tachov – Hořovicko 4:1 (kon.) | Dobrovice – Táborsko akademie 2:0 (kon.)
Loko Vltavín
1:0 (1:0)
TJ Štěchovice
Sobota 20.05.2017, 10:15 • Stadion Loko Vltavín, U Průhonu 1, Praha 6 - Holešovice • Česká fotbalová liga • 28. kolo

Poněkud překvapivě rozhodčí Makovička nenastavil ani jednu minutu nad rámec hrací doby a ukončil dnešní zápas mezi Vltavínem a Štěchovicemi. Ve druhém poločase jsme toho tolik neviděli, oba týmy doplácely na hrubé chyby při rozehrávkách a není tak divu, že jsme neviděli žádný gól. Díky trefě Podzimka z prvního poločasu ale domácí vyhráli 1:0. Pro dnešek to je ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu. (12:09:30)

90

89
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Mashike, přichází Pejša.

86
    Žlutou kartu dostává Pávek (Loko Vltavín).

85
    Žlutou kartu dostává Batka (FK TJ Štěchovice).

85
    Při zakončení se útočným faulem provinil Batka.

84
    Možnost přímáku z velmi dobré vzdálenosti nevyužily Štěchovice, Hřebeček vyslal velmi nepřesný centr do zámezí.

81
    Hřebeček se vymotal s balonem okolo svých strážců a zakončil, Pávek na správném místě.

78
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Schindler.

78
    Košatův rohový kop zakončoval hlavou na zadní tyči Maruš, ale ani on Pávka neohrozil.

77
    Žlutou kartu dostává Janda (Loko Vltavín).

75
    Žlutou kartu dostává Mareš (FK TJ Štěchovice).

72
    Hodas dobře uvažoval a dokázal najít Mahsikeho, tomu se dnes příliš nedaří a Soukupa vůbec neohrozil.

70
    Žlutou kartu dostává Tichý (Loko Vltavín).
    Žlutou kartu dostává Maruš (FK TJ Štěchovice).

69
    Přímý kop Šípka zamířil na Soukupa, který ho neohroženě vyboxoval.

68
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Podzimek, přichází Macháček.

64
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Verner, přichází Maruš.

58
    Po právu se sám na sebe naštval Macháč, který se dokázal uvolnit ke střele, ale zamířil hodně mimo.