Jihlava – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Teplice – Slovácko 1:1 (2:3 po pen.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Příbram – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Pardubice – Hlučín 5:0 (kon.) | Sparta – Ostrava 2:1 (kon.)
Olomouc – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Slavia 1:3 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 20.05.2017, 12:00 • Na Litavce • Celostátní liga staršího dorostu • 30. kolo

Hosté nakonec ubránili jednogólový náskok a z dnešního duelu berou všechny tři body. (14:04:29)

90

90
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Soukeník, přichází Rajnoch.

88
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Samko, přichází Křížek.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vencl, přichází Kocour.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Janota, přichází Pazderník.

71
    Žlutou kartu dostává Roman Vávra (1.FK Příbram).

70
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hloušek, přichází Sova.

66
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují a dávají úvodní branku tohoto zápasu. Střelcem branky je DENNY SAMKO

46

V prvním poločase se zahrávalo dohromady devět rohových kopů a ani jeden z týmů nedokázal z této standardní situace dát branku, a tak je po prvním poločase skóre bezbrankové.

45

9
    Hradec Králové zahrával další rohový kop, z kterého ale nedal branku.

4
    Oba týmy měly příležitost zahrát svůj úvodní rohový kop, ale ani jeden z týmů nedokázal z toho vytěžit úvodní branku.

1

1.FK Příbram: Jedlička (C) – Vávra, Šíma, Maršík, Pohořálek, Jandera – Hušek, Ric, Matoušek, Hloušek – Janota.
    Náhradníci: Beran – Sova, Lukavský, Pazderník

FC Hradec Králové: Mach – Kadlec, Vukčevič, Soukeník, Čáp, Kundrt, Trávníček (C), Hašek, Jukl, Samko, Vencl.
    Náhradníci: Šeba, Petřík, Rajnoch, Šedivý, Kocour, Brůža, Křížek

Rozhodčí: J. Pečenka – V. Šesták.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 66. Samko

Karty:   71. Vávra (PRI)

Rozhodčí: J. Pečenka – V. Šesták, J. Schořovský