Arsenal – Everton 3:1 (kon.) | Burnley – West Ham 1:2 (kon.) | Chelsea – Sunderland 5:1 (kon.)
Hull City – Tottenham 1:7 (kon.) | Leicester – Bournemouth 1:1 (kon.) | Liverpool – Middlesbrough 3:0 (kon.)
Manchester Utd. – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Southampton – Stoke 0:1 (kon.) | Swansea – West Brom 2:1 (kon.)
Watford – Manchester City 0:5 (kon.)
Leicester City
1:1 (0:1)
AFC Bournemouth
Neděle 21.05.2017, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 38. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (17:57:30)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:10.

Zákroky brankáře: Ryan Allsop – 4.

Zákroky brankáře: Kasper Schmeichel – 3.

Dnešní utkání je za námi. Hosté vstoupili do dnešního zápasu velice dobře a už ve druhé minutě se dostali do vedení zásluhou Stanislase. Domácí ale poté převzali otěže zápasu a v 51. minutě dokázali srovnat, když se trefil Vardy. Oba týmy si tak po remíze 1:1 připsali v posledním kole Premier League do tabulky po jednom bodu. Bournemouth tak nakonec skončil v tabulce na deváté příčce s šestačtyřiceti body. Leicester skončil na jedenácté příčce s čtyřiačtyřiceti body.

90+4

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání. Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

90+1
    Žlutou kartu dostává Ben Chilwell (Leicester City).

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání, a tak to vypadá, ýe dnešní utkání skončí smírně 1:1.

87
    Mahrez nepovedeou střelou z velké dálky poslal míč daleko vedle soupeřovy branky.

85
    Mahrez poslal do vápna fantastický centr, na který si naskočil zcela osamocený Slimani. Ten však svým následným hlavičkovým zákončením poslal míč jen těsně vedle levé tyče Allsopovy branky!

85
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.

84
    Žlutou kartu dostává Riyad Mahrez (Leicester City).

83
    Domácí budou zahrávat další rohový kop, který vybojoval na levé straně hřiště Chilwell.