Atlético – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Valencia – Villarreal 1:3 (kon.) | Celta Vigo – Real Sociedad 2:2 (kon.)
Barcelona – Eibar 4:2 (kon.) | Malaga – Real Madrid 0:2 (kon.)
Malaga CF
0:2 (0:1)
Real Madrid
Neděle 21.05.2017, 20:00 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španělská LaLiga • 38. kolo
    Real získal třiatřicátý ligový titul

Hráči Realu stále na hrací ploše křepčí radostí a čekají na chvilku, kdy převezmou trofej pro ligové šampiony. (21:56:33)
    Radost hráčů Realu Madrid

Je tu konec! Fotbalisté Realu Madrid zvedají ruce nad hlavy, protože vyhráli v Málaze 2:0, což jim zajišťuje zisk mistrovského titulu! Real se radkuje po dlouhé době, poprvé od roku 2012!

90+2

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Střídající Castro mohl nyní snížit, jeho ránu ale Navas ztečoval do břevna, od kterého se míč odrazil zpět do hřiště.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. Real se již může těšit na trofej pro mistra Španělska.

89
    Po rohu se k zakončení levačkou dostal Marcelo, jeho rána ale prolétla nad.

88
    Dvě velké šance hostů. Nejprve nebezpečně pálil Morata a poté i Modrič, gólman Kameni ale dvakrát dobře zasáhl.

86
    Domácí hrají hodně pasivně, což se přestává líbit fanouškům, kteří chvílemi hlasitě pískají.

84
    Poslední minuty se hrají ve středu pole. Domácí fotbalisté sice drží balon, na zakončení ale čekáme.

82
    Na trávníku zůstal ležet Danilo a hlavní rozhodčí raději přerušil hru. Brazilský bek ve službách Realu bude ale v pořádku.

82
    Hráči Realu po získání balonu nikam nepospíchají. Moc dobře si uvědomují, že titul je velmi blízko.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Domácí se jen velmi těžko prokousávají k bráně Realu.
    78. Camacho poslal míč nad

78
    Hodně blízko ke snížení byl nyní Ignacio Camacho, jehož hlavička z dobré pozice se ale otřela jen o horní síť Navasovy brány.

77
    Po třetím rohu v krátkém sledu se hosté již dokázali ubránit tak, že jsou u balonu.