Slavia – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:4 (kon.)
Plzeň – Brno 6:0 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:0)
FK Jablonec
Neděle 21.05.2017, 10:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga • 29. kolo

Jablonec nakonec v tomto utkání dokázal vstřelit branku a odváží si tři body z Teplic a to zásluhou jediného střelce dnešního utkání, Tomáše Bulíře. (12:33:55)

90

86
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Pleštil, přichází Fofanah.

86
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonci se díky jeho tlaku podařilo dát branku a pravděpodobně udělali velký krok ke třem bodům. Střelcem branky je TOMÁŠ BULÍŘ.

83
    Jablonec nyní tlačí svého soupeře a měl k dispozici další rohový kop, jenž však neproměňuje.

76
    Osmý rohový kop pro hosty, ten taktéž nekončí brankou. Obou týmům však již mno času nezbývá a vypadá to, že dnes se oba soupeři rozjedou smírně.

75
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Batryn, přichází Berešík.

70
    Až nyní zahrával svůj celkově sedmý rohový kop v tomto zápase Jablonec a stále i po tomto platí stav 0:0.

68
    V prvním poločas jsme mohli vidět celkem devět rohových kopů. Ve druhém poločase prozatím ani jedno mužstvo nezahrávalo rohový kop.

67
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Frána, přichází Vobecký.

64
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Palatický, přichází Jelínek.

60
    Hodina hry za námi a stále nám platí stav 0:0 a a úvodní branku stále čekáme.

46
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Alves Freitas, přichází Vepřovský.

46

V prvním poločase jsme neviděli žádnou branku, oba týmy hrají vyrovnanou partii, zejména Jablonec měl několik možností se prosadit při některém z jeho rohových kopů, ale ani jeden nepřinesl branku a na tu si musíme případně počkat do druhého poločasu.