Rapid – Sturm Graz 1:0 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:0 (1:0)
SK Sturm Graz
Neděle 21.05.2017, 16:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 34. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 1:0. O své výhře rozhodli již v prvním poločase, kdy se dokázali gólově prosadit. Szántó v sedmnácté minutě rozhodl tento zápas. (18:23:41)

90+4

90+3
    Domácí Pavelic bude rozehrával volný kop z obranné poloviny.

90+2
    Hraje se na polovině hrací plochy, Sturm Grazu nelze odepřít snahu o vyrovnání, ale hosté se nemohou probojovat do výraznější šance.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec základních devadesáti.

90+1
    Murg mohl přidat pojistku domácí výhry, ale v dobré pozici minul branku.

90
    Lykogiannis se probojoval do střelecké pozice, s jeho stříleným centrem si dokázala domácí obrana poradit.

88
    Poslední minuty hry v zápase, hosté se snaží s výsledkem něco udělat, zatím ale marně.

87
    Volný kop mají k dispozici domácí. Murg poslal míč do předbrankového prostoru, ale nikdo ze spoluhráčů jej nedokázal přesněji usměrnit do branky.

87
    Žlutou kartu dostává Zuleckner (SK Sturm Graz).

85
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí hrají velmi dobře zodpovědně, vycházejí z defenzivy, k vidění není mnoho střel na branku.

83
    Domácí fotbalisté se při další útočné akci dostali do postavení mimo hru, akce tak velmi rychle končí.

82
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Piesinger, přichází Chabbi.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, k ráně se probojoval aktivně hrající hostující Schmerböck. S jeho ránou si domácí brankář dokázal poradit.

80
    Nyní zahrozili domácí, do střelecké pozice se dostal Joelinton, ale jeho rána byla zablokovaná.

78
    Schmerböck rozehrával rohový kop, ale jeho centr do předbrankového prostoru zastavila obrana.

78
    Hostující Schmerböck vypálil z dobré pozice, jeho pokus zastavil celkem snadno domácí brankář.