Tomsk – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Arsenal Tula – Spartak 3:0 (kon.) | Perm – Kazaň 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Machačkala 4:0 (kon.) | Ufa – Ural 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Zenit 0:2 (kon.)
Samara – Groznyj 1:3 (kon.) | Orenburg – Rostov 2:0 (kon.)
PFK Arsenal Tula
3:0 (2:0)
FK Spartak Moskva
Neděle 21.05.2017, 14:00 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 30. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný den! (15:54:07)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:8.

Je dobojováno! Arsenal Tula porazil Spartak Moskva 3:0 a ještě udržel při životě šance na záchranu! Domácí Arsenal se už ve 4. minutě ujal vedení zásluhou Rasice' Ve 12. minutě byl navíc vyloučen Džikija a pro Arsenal to najednou vypadalo nadějně. Ve 25. minutě navíc přidal druhou branku Maksimov a Spartak byl v úzkých. Deset minut před přestávkou mohli domácí navýšit vedení, ale Rasic neproměnil penaltu. Po přestávce se ale trefil právě Rasic a Arsenal hlavně jeho zásluhou porazil Spartak Moskva 3:0!

90

90
    Spartak se v samotném závěru utkání ještě pokusil ohrozit branku střelou z pravé strany, ale Adriano zamířil hodně nepřesně.

88
    A právě Adriano zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji. Duel se už pouze dohrává.

87
    Adriano se v pokutovém území tlačil před svého strážce, ale z ostrého úhlu už se mu nepodařilo zakončit.

86
    Arsenal vybojoval míč a domácí fotbalisté jej okamžitě vyvezli daleko od své branky. Fanoušci domácího celku si mezitím užívají vedení.

85
    Spartak stále hraje s míčem na kopačkách a hledá cestičku do pokutového území. Další přihrávku na Adriana pohlídala stoperská dvojice.

83
    Rozehrávka rohového kopu se hostům vůbec nepovedla. Na zadní tyči se do zakončení sice tlačil Adriano, ale ten na míč nedosáhl.

82
    Spartak z dalšího útoku po pravé straně vybojoval alespoň rohový kop. Hosté touží alespoň po čestném zásahu.

81
    Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše s bolestivou grimasou v obličeji a podle všeho potřebuje ošetření.

79
    Roman Zobnin obdržel přihrávku do střelecké pozice, ale místo střely si ještě přehodil míč na pravačku, čímž dopřál obráncům čas na zákrok.

78
    Denis Glušakov vystihl nepřesnou rozehrávku domácího celku v blízkosti pokutového území Spartaku, získal míč a odkopl jej do bezpečí.

77
    Fernando vyslal prudkou kolmici za obranu. Za míčem se sice rozběhl Adriano, ale pobídka byla příliš prudká.

76
    Domácí zadáci kombinují s míčem na kopačkích a soupeře k balónu takřka nepouštějí. Arsenal si užívá závěrečné minuty duelu.

75
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Kantemir Berchamov, přichází Igor Ševčenko.

74
    Arsenal hraje opravdu parádní utkání. Domácí fotbalisté se znovu vydali do útoku. Další centr na malé vápno odkopl do bezpečí Bocchetti.

73
    Adriano se hnal sám na brankáře, ale akci Spartaku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Ofsajd!