Empoli – Atalanta BC 0:1 (kon.) | AC Milán – Bologna 3:0 (kon.) | Sassuolo – Cagliari 6:2 (kon.)
Juventus – Crotone 3:0 (kon.) | Udinese – Sampdoria 1:1 (kon.) | Janov – Turín 2:1 (kon.)
Lazio – Inter 1:3 (kon.)
Juventus FC
3:0 (2:0)
FC Crotone
Neděle 21.05.2017, 15:00 • Juventus Stadium, Turín • Italská Serie A • 37. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (16:58:07)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:14.

AS Řím se v sobotu dotáhl na rozdíl jediného bodu, nicméně dnešní utkání Juventusu s Crotone nabídlo hru kočky s myší. Domácí jednoznačně dominovali a díky trefám Mandžukiće, Dybaly a Sandra zcela zaslouženě zvítězili 3:0. V posledním kole tak už domácím o nic nepůjde, na druhou stranu Crotone bude muset bezpodmínečně zabrat, aby se zachránilo.

A ten nyní přišel. Na Juventus Stadium propukly bujaré oslavy, Stará dáma může slavit zisk šestého titulu v řadě!

90+3

90+2
    Nastavení už se pomalu chýlí ke konci, na hřišti už vše spěje k závěrečnému hvizdu.

90+1
    Gonzalo Higuaín se pokusil zaskočit vyhěhnuvšího Cordaze střelou z poloviny hřiště, vracející se crotonský brankář si ale nakonec poradil.

90
    Sudí Paolo Mazzoleni oddálil mistrovské oslavy Juventusu o tři nastavené minuty.

88
    Crotonští ještě vybojovali rohový kop, z Barberisova centru z levé strany ale žádné nebezpečí pro Buffona a spol. nepramenilo.

87
    Mario Mandžukić to nemyslel špatně, na další individuální průnik ale neměl dostatek sil, a o balon tak přišel.

86
    Na hřišti se už nic zajímavého neděje, domácí dělí od titulu zhruba pět minut.

84
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Tomás Rincón.
    83. Aléx SANDRO - 3:0

83
    Juventus právě vstřelil branku!
    A už je to o tři góly. Po Dybalově centru se do zakončení dostal ALÉX SANDRO, jehož pokus byl zdánlivě zblokován na čáře, branková technologie ale nakonec sudímu Mazzolenimu poradila, že se jedná o gól!

81
    Na Juventus Stadium už se nám rozběhla poslední desetiminutovka zápasu. O titulu pro Starou dámu už je rozhodnuto a tribuny bouří.

79
    Hráči v červenobílých dresech už se vůbec nikam neženou, obrázek hry je ve druhém poločase stále stejný.

78
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Maxwell Acosty.

76
    Důrazný Bruno Martella to přehnal s agresivitou v souboji s Alvesem a za svůj šlapák si vykoledoval žlutou kartu.

75
    Miralem Pjanić se zničehonic dostal uvnitř pokutového území k odraženému míči, v pádu se mu ale nepodařilo přesně zakončit.

Vojtěch Balon

Branky: 12. Mandžukić (Cuadrado), 39. Dybala, 83. Sandro (Dybala)

Karty:   76. Martella (COE)

Juventus FC: Buffon – Dani Alves, Bonucci, Benatia, Sandro – Pjanić (84. Rincón), Marchisio (74. Lemina) – Cuadrado (70. Barzagli), Dybala, Mandžukić – Higuaín.
    Náhradníci: Neto, Audero Mulyadi – Chiellini, S. Khedira, Asamoah, Mattiello, Barzagli, Lemina, Kean, Sturaro, Lichtsteiner, Rincón.

FC Crotone: Cordaz – Rosi (34. Sampirisi), Ceccherini, Ferrari, Martella – Rohdén (78. Acosty), Crisetig, Barberis, Nalini – Tonev (57. Tochukwu Nwankwo), Falcinelli.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Claiton, Mesbah, Kotnik, Dussenne, Acosty, Capezzi, Trotta, Tochukwu Nwankwo, Suljić, Sampirisi.

Rozhodčí: Paolo Mazzoleni