Kerkrade – Helmond 1:1 (kon.) | Breda – Volendam 2:0 (kon.) | Cambuur – Maastricht 1:2 (kon.)
Nijmegen – Emmen 1:0 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:1 (0:0)
Helmond Sport
Neděle 21.05.2017, 12:30 • Parkstad Limburg Stadion • Nizozemská Eredivisie • Baráž o udržení

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:14. (14:24:06)

Hostující fotbalisté si lehají a sedají na trávník, protože jsou zklamaní z vyřazení. Dnes byl Helmond velmi blízko postupu přes favorizovanou Rodu Kerkrade, ale nepodařilo se. Hosté dokázali využít přesilovou hru v 50. minutě, kdy se přesně trefil Furghill Zeldenhurst. Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem, ale Roda v zoufalé snaze vyrovnat vysunula útok v závěru zápasu a v poslední minutě řádné hrací doby vyrovnal Gyliano van Velzen. Výsledek je možná nespravedlivý, ale do další barážových bojů postupuje Roda JC Kerkrade. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+3

90+2
    S dlouhým nákopem si domácí obrana dokázala poradit a následuje vysoký odkop směrem vpřed.

90+1
    Hostující hráč prodlužoval balón, ale nikdo ze spoluhráčů v dráze letu míč nebyl.

90
    Nastavují se 3 minuty, ve kterých se dá očekávat drtivý tlak Helmondu.
    90. Gyliano van Velzen - 1:1

90
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Tak to je závěr! Střídající GYLIANO VAN VELZEN se dostal k míči před brankou, zachoval klid, otočil se kolem soupeře a z otočky prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.

89
    Hostujícímu celku se podařilo rohový kop ubránit, následně však Hiwat přidržel soupeře a dostává žlutý trest.

88
    Domácí se snaží v závěru vyrovnat, aby nemuselo jít utkání do prodloužení. Nyní vybojovali rohový kop.

87
    Ze střední vzdálenosti přiletěla hodně zajímavá střela, kterou však van Gassel nadvakrát zneškodnil.

86
    Opět v akci Ajagun, který si předkopl míč, ale jako první u něj byl van Gassel.
    85. Ajagunova šance

85
    A mohlo být vyrovnáno! Samostatný únik však Ajagun nezakončil dobře, takže dal možnost Fecundovi zasáhnout.

84
    V posledních minutách je Schahin hodně aktivní, ale teď ignoroval volného spoluhráče na pravé straně a místo jemu adresoval pas před branku, kde ale našel jen van Gassela.

83
    Tentokrát už je Schahinovi přestupek proti pravidlům pískán. Domácím se krátí čas a zatím to vypadá na prodloužení.

82
    Dani Schahin se ve snaze dostat k míči ve vápně soupeře dopustil zákroku, který ale sudí jako faul nevyhodnotil. Sudímu Mulderovi dnešní utkání příliš nevychází.