Anglie – Guinea 1:1 (kon.) | Venezuela – Vanuatu 7:0 (kon.) | Jižní Korea – Argentina 2:1 (kon.)
Mexiko – Německo 0:0 (kon.)
Anglie
1:1 (0:0)
Guinea
Úterý 23.05.2017, 10:00Mistrovství světa U20 • Skupina A

Hodně překvapivý výsledek. Anglie se dostala do vedení ve druhém poločase, ale pak na polovině hrací plochy Fikayo Tomori rozehrával na brankáře, který nebyl v dobrém postavení, a tak míč skončil v brance. Zápas končí za stavu 1:1. (12:04:14)

90+3

90+3
    Poslední nastavená minuta už probíhá.

90+2
    Jonjoe Kenny Jonjoe Kenny se dostal do obrovské vstřelené pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Anglie se mohla dostat do vedení, ale je z toho jen odkop od branky.

90+1
    Tři minuty nad rámec devadesáti minut se budou nastavovat.

90
    Poslední minuta hry zbývá do konce zápasu, uvidíme, zda se bude nastavovat. Guinea hraje zodpovědně před vlastní brankou.

89
    Guinea bude rozehrávat od své branky, sledujeme poslední minuty hry.

88
    Sékouba Camara vykopne míč do hry dlouhým výkopem. Angličané vybojovali míč na útočné polovině, bleskově se dostali na útočnou polovinu, ale nezakončili.

87
    Mohamed Camara se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána z první přišla pozdě, spoluhráč si pomohl útočným faulem.

86
    Mnoho času do konce zápasu už nezbývá. Sledujeme klidnější pasáž hry.

85
    Střídání v týmu Guinea: ze hřiště odchází Jules Keita, přichází Mamadou Kane.

84
    Anglie se dostává do herní nepohody, snaží se něco vymyslet, ale bojuje zejména sama se sebou.

83
    Guinea se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře a chce se dostat do vedení.

81
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Adam Armstrong, přichází Harrison Chapman.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry.

79
    Opět bude rozehrával brankář týmu vedeného jako hostující.

77
    Sékouba Camara rozehrává míč od své branky, Guinea se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

76
    Dominic Solanke mohl svůj tým poslat do vedení, ale jeho rána končí malý kousek mimo branku.

75
    Patnáct minut hry do konce druhého poločasu, více ze hry mají nyní angličané.

Jan Prošek

Branky: 53. L. Cook (Maitland-Niles) – 59. Tomori (vla.)

Karty:   49. Connolly (ENG) – 5. M. A. Camara (GUI)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 12:11. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:16.
    Anglie: Henderson – Kenny, Connolly, L. Cook, Tomori – Clarke-Salter, Maitland-Niles, Armstrong (81. Chapman), Solanke – Lookman (73. Calvert-Lewin), Ojo (63. Dowell).
    Náhradníci: Southwood, Woodman – Onomah, Henry, Walker-Peters, Fry, Calvert-Lewin, Chapman, Dowell, Ejaria.

Guinea: S. Camara – S. Sylla, Diaby, Toure, Mohamed Camara – Fofana, D. Camara (70. I. S. Soumah), M. A. Camara, A. Soumah (56. M. Sylla) – Bangoura, Keita (85. M. Kane).
    Náhradníci: Moussa Camara, Kaba – I. S. Soumah, Yansané, M. Sylla, Fernandez, Coumbassa, Y. Camara, M. Kane, Barry.