Chabarovsk – Orenburg 0:0 (kon.) | Jenisej – Arsenal Tula 2:1 (kon.)
Čtvrtek 25.05.2017, 14:30Ruská Premier Liga • Baráž

90+4
    Konec zápasu. (16:25:30)

90+3
    Arsenal měl k dispozici ještě jeden roh, ale ani z něj druhou branku přidat nedokázal, je rozhodnuto!

90+2
    Nastavují se tři minuty. Hosté teď už pochopitelně na nic nečekají a všechny své síly posílají do útoku.
    90+1. Artur MALOJAN - 2:1

90+1
    Jenisej právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Zčistajasna se totiž prosazují domácí, kteří v podstatě celý druhý poločas pouze bránili. Hosté propadli ve středu hřiště a hráči Jeniseje si to namířili středem hřiště až ke střele, kterou poslal mimo dosah brankáře ARTUR MALOJAN.

90
    Nepřesný míč skončil v zámezí, a tak bude moci vykopávat Oparin. Běží poslední minuta řádné devadesátiminutovky.

88
    Zdá se, že se oba celky skutečně rozejdou smírně. Tlak Arsenalu přece jen opadl, i když jsou hosté stále aktivnějším týmem.

87
    Po delší době se na polovinu soupeře podívali také domácí. Ti se do zakončení nijak neženou, naopak drží míč na vlastních kopačkách a šetří čas.

85
    Po dalším centrovaném míči signalizovali hráči hosté ruku jednoho z obránců, rozhodčí ale dle mého názoru správně rozpažil.

84
    Hosté nadále tlačí a všichni hráči Jeniseje jsou zataženi u vlastní šestnáctky a snaží se alespoň ubránit remízu.

83
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Vladimirs Kamešs, přichází Nikita Černov.

82
    Další velkou možnost měli hráči Arsenalu po rohovém kopu. Byl to zřejmě Ševčenko, kdo se dostal k hlavičce, zamířil ale jen doprostřed brány, a tak Oparin zvládl míč vyrazit.

81
    Do míče se opřel ze střední vzdálenosti Vasiljev a jeho povedenou ránu vytáhl Oparin konečky prstů nad břevno!

80
    Do konce utkání zbývá deset minut, zdá se, že i v závěru budou aktivnější hosté. Podaří se jim otočit zápas?

79
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Artur Sarkisov, přichází Artur Malojan.

77
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Sergej Samodin, přichází Andrej Kozlov.

76
    Další míč hledal Doumbiu na levém křídle, ten byl ale pokrytý, a tak se domácí osvobodili.