Dukla Praha – Teplice 5:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.)
Brno – Slavia 1:1 (kon.) | Jihlava – Plzeň 0:2 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:3 (1:1)
FC Hradec Králové
Neděle 28.05.2017, 11:00 • Ďolíček, Praha • Juniorská liga • 30. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek dne. (12:55:23)

Utkání je u konce! Hosté si z Prahy v závěrečné utkání sezóny odvážejí tři body, když se ve druhém poločase po dvou únicích prosadil Jiří Miker.

90+2

90+2
    Domácí už se do další šance nedostanou, hosté směřují k vítězství.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!
    90. MIKER - 1:3

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    To se však neděje a hosté z brejku potvrzují svou výhru! Za obranou zůstal opět zcela zapomenutý JIŘÍ MIKER, který se zmocnil míč a pláchl sám na branku. Brankáři Šrámkovi udělal povedenou kličku doleva a poté pohodlně zakončil do odkryté části branky – 1:3!

89
    Ještě jedna standardní situace pro domácí, kteří mají asi poslední šanci vydolovat ze svého závěrečného utkání v sezóně alespoň bod.

88
    Žlutou kartu dostává Káš (Bohemians Praha 1905).

88
    Centr ale nikoho v zeleném nenalezl, navíc byl brankář Stejskal faulován a hosté budou rozehrávat.

87
    A podobnou standardní situaci rozehrají krátce před koncem z pravé strany hřiště také domácí fotbalisté.

86
    Hosté vzápětí vybojovali ještě jeden faul, ale tentokrát se jim rozehrávka nepovedla, míč skončil v autu a Šrámek rychle rozehraje.

85
    Navíc nyní byl při kličce faulován Miker a domácí za velké nevole diváků o míč přicházejí, rozehrává Hradec.

84
    Domácí už musejí vrhnout zbytky sil do útoku a tlačit se v hojném počtu do útoku, to se jim však vůbec nedaří.

82
    Hosté z něj však příliš nezahrozili, centr na zadní tyč byl až příliš přetažený.

81
    Rohový kop pro Hradec Králové.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Bláha, přichází Petřík.

80
    Domácí se snažili deset minut před koncem rychle odpovědět, ale centr skončil jen v náručí Stejskala, který bezchybně zasáhl.
    78. MIKER - 1:2

78
    Hosté otáčejí skóre zápasu a poprvé jdou do vedení! Parádní brejk předvedli votroci, když si na přihrávku za obranu naběhl z levé strany JIŘÍ MIKER, který přesprintoval skoro celou polovinu hřiště a svůj únik zakončil přesnou technickou střelou na zadní tyč – 1:2!

77
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Blecha, přichází Charvát.

77
    Po rohovém kopu se jeden z domácích fotbalistů dokázal dostat k hlavičce, jenže svůj pokus nasměroval jen nad branku.

76
    Věchtík nastartoval své rychlé nohy na levé straně, nicméně skvěle se mu pod ně v pravou chvíli vrhl obránce, jenž srazil míč na roh.

75
    Ten jim však čtvrthodiny před koncem nevyšel příliš podle představ, na přední tyči balón odvrátil Rothe a klokani se ubránili.

74
    To však nyní mohou vyvrátit hostující fotbalisté, kteří budou zahrávat rohový kop.

73
    Ve druhé půli zatím marně čekáme na nějaký náznak šance z jedné či druhé strany, oba celky jakoby byly smířeny s remízou.

72
    Domácí nakonec po odvráceném rohu dostali k dispozici ještě jeden, ale také s ním si obrana Hradce poradila, když obrana nejprve zblokovala střelu z voleje a následný pokus skončil vedle pravé tyče.

71
    Na druhé straně uvidíme rohový kop pro domácí klokany.

70
    Nakonec to byl Holeš, kdo dvacet minut před koncem centroval z levé strany, nicméně jeho pas skončil jen u brankáře Šrámka.

69
    Další faul zastavil akci Hradce, fotbalisté v tmavém budou z levé strany zahrávat další standardní situaci.

68
    Rozhodčí navíc využil času, kdy je hostující borec ošetřován, a nařídil další povinnou občerstvovací přestávku.

67
    Petr Rothe na obranné polovině nepříjemně zajel do soupeře a za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.

66
    Utkání je nyní často kouskované a přerušované, ani jeden z týmů se nemůže pořádně dostat do tempa a kombinace.

65
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Fotr, přichází Horizrál.

64
    Jeden z domácích fotbalistů se dostal k nebezpečné střele, kterou vylekal brankáře soupeře, nicméně jeho pokus skončil kousek vedle tyče.

63
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Chocholatý, přichází Bičiště.

63
    Z brejku chtěli zahrozit domácí, když Kostka z pravé strany hledal rozběhnutého Frizoniho, ten ale na příliš dlouhý pas nedosáhl.

62
    Chocholatý se efektivní zidanovkou zbavil ve středu hřiště soupeře, ale poté nepřihrál vůbec přesně a přečíslení hostů tak nemělo úspěšný konec.

60
    Je za námi hodina hry, stav je stále nerozhodný a po úvodním aktivním nástupu domácích do druhé půle se obraz hry srovnal.

59
    Domácí zahrávali téměř totožnou standardní situaci jako jejich soupeř před malou chvílí, na centr si nabíhal Kostka, ale na míč těsně nedosáhl.

58
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Mitrovič, přichází Vrána.

57
    Tentokrát ji zvládli rozehrát už v souladu s pravidly, ale domácí obrana byla připravena a nebezpečný centr dokázala odvrátit.

56
    Hosté po dalším faulu ve středu útočné poloviny vybojovali nebezpečnou standardní situaci.

55
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Brenda.

54
    To na opačné straně akci domácího celku zastavil ofsajd.

52
    Ten směřoval velmi dobře na zadní tyč, ale nakonec se votroci ke střele nedostali, neboť jim vyl odpískán útočný faul.

51
    Následně útok Hradce zastavil faul na levé straně, hostující fotbalisté budou zahrávat přímý kop.

50
    Nakonec se Východočechům povedlo přejít dopředu a centrovat mohl Chocholatý, ale nakonec jej domácí zablokovali.

49
    Hradečtí se ve druhém poločasu prakticky nedostávají zatím na útočnou polovinou, Bohemians do druhé pětačtyřicetiminutovky vstoupili mnohem aktivněji.

48
    Fotr se šikovně z pravé strany protáhl až do vápna, kde obešel dva soupeře, ale v rozhodující chvíli mu balón utekl jen ke Stejskalovi.

47
    Domácí jsou znovu v kombinaci, ale hosté se zatím v úvodu druhého poločasu velmi dobře brání.

46
    Domácí uvedli míč do hry, ale hned při první akci ve druhém poločase je zastavil ofsajd.

46

První poločas je za námi a stav je zatím nerozhodný. Domácí se dostali do vedení, když si za obranu naběhl Frizoni Da Cruz a přesně zakončil střelou na zadní tyč. O vyrovnání se postaral minutu před koncem poločasu z přímého kopu Petr Václavek, jenž míč zatočil parádně přes zeď do šibenice.

Druhý poločas začne přibližně v 12:06.

45+1

45+1
    V závěru poločasu ještě viděli ještě jeden rohový kop pro domácí celek, ten však Bohemias nevyšel.

45
    Závěr poločasu už se jen dohrává, u míče jsou stále hosté, kteří po vyrovnání ožili.
    44. VÁCLAVEK - 1:1

44
    A je vyrovnáno! Rozehrávky se chopil PETR VÁCLAVEK, který přímý kop zahrál nejlépe, jak mohl. Míč skvěle zatočil přes zeď a balón skončil i s lehkou tečí břevna v protější šibenici. Nádherný gól – 1:1!

42
    Filip Blecha na hranici vápna poslal k zemi Chocholatého a za svůj zákrok obdržel žlutou kartu. Hosté navíc rozehrávají velmi nebezpečnou standardní situaci.

41
    A dalším hráčem oceněným žlutou kartou je Lazar Mitrovič, který fauloval soupeře u pravé postranní čáry.

40
    Mitrovič si zpracoval na hranici vápna prudký nákop na prsa, pokusil se zakončit přes hlavu, ale jeho rána skončila rukavicích Stejskala.

39
    Jiří Miker fauloval soupeře na středu hřiště a je prvním karetním hříšníkem duelu.

39
    Další akci si vzal na starosti Fotr, který si navedl míč na střelu zleva, ale jeho tvrdá rána levačkou se vznesla nad branku.

38
    A nesehrála jej vůbec špatně, když si na zadní tyč naběhl jeden z hráčů Bohemky svou hlavičku však nedokázal stlačit pod břevno, míč skončil nad brankou.

37
    Osm minut před koncem poločasu budeme svědky první rohového kopu, rozehraje jej domácí družina.

36
    Domácí znovu zahrozili! Kostka si navedl míč zprava na střed, odkud prudce vypálil a brankář Stejskal jeho pokus měřující pod břevno se štěstím vyrazil.

35
    Hradečtí se nakonec v útoku na malou chvíli usadili, ovšem po školácké chybě a špatně hozeném autu o míč znovu přišli.

34
    Domácí pokračují po vstřelené brance v aktivní hře, hosté zatím marně dobývají jejich obrannou polovinu.

33
    Ani další akce domácím nevyšla podle představ, Kostkovi při průniku po pravé straně utekl míč do autu.

32
    Věchtík se na levé straně umně zbavil soupeře a lehkým obloučkem nacentroval na zadní tyč, ovšem tam se nikdo v zeleném nevyskytoval.

31
    Doufejme, že utkání nyní konečně dostane nový náboj. U míče jsou hosté, kteří se snaží co nejrychleji vyrovnat.
    29. Frizoni Da Cruz - 1:0

29
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Domácí jdou po jednoduché akci do vedení! Na přihrávku ze středu útočné poloviny mezi obránce si naběhl BERNARDO FRIZONI DA CRUZ, který se neukvapil a pohotovou střelou prostřelil vyběhnuvšího brankáře Stejskala ranou po zemi na zadní tyč – 1:0!

28
    Jenže o míč ledabyle přišli a rychlý brejk mohl v přesný centr přetavit na levé straně Frizoni, jeden z beků Hradce ale dobře zasáhl na malém vápně.

27
    Hra už zase pokračuje, u míče jsou hostující fotbalisté a ti kombinují.

25
    Rozhodčí nyní hvizdem přerušil hru a kvůli velkému vedru nařídil povinnou občerstvovací přestávku pro oba celky.

24
    Nakonec z celé akce rezultoval centr ze středu hřiště, na nějž Miker nedosáhl a brankář Šrámek ukryl míč v rukavicích.

23
    Hradečtí ale nyní pokračují v aktivní hře a rychle kombinují na polovině svého soupeře.

22
    Hynek pláchl po pravé straně, kde se vyhnul třem soupeřů, znovu velmi dobře nacentroval, ale nakonec se opět nikdo v černém ke střele nedostal.

21
    A po téměř totožném centru se domácí dočkali také do první větší šance, ovšem tu zastavil praporek pomezního sudího – ofsajd.

20
    Fotr poslal míč na levé straně Frizonimu, jenž centroval na zadní tyč, ale hosté opět s vypětím sil míč odvrátili.

19
    Věchtík se vydal rychle dopředu po levé straně a v plném běhu odcentroval, ovšem jeho pas si nenašel žádného ze spoluhráčů, a hosté se ubránili.

18
    Hynek se uvolnil na pravé straně a dobře centroval na zadní tyč, žádný z jeho spoluhráčů ale na míč nedosáhl, a ten tak skončil za brankovou čarou.

17
    Zatím marně čekáme na úvodní šanci, oba celky se zatím směrem dopředu hodně trápí.

16
    Hosté poté navíc o balón po útočném prohřešku přišli, opět kombinuje mužstvo z Vršovic.

15
    Křižný centr v podání hostů z obranné poloviny měl najít na pravé straně Tomáše Hynka, ten se ale k prudkému míči nedostal.

13
    Hradečtí se prezentují vysokým napadáním, ale domácí si zatím vědí rady a s rozehrávkou nemají příliš velké starosti.

12
    Zatím je to z obou stran plné nepřesností, domácím například nyní po autu na levé straně nevyšel centr do vápna a brankář Stejskal tak opět bude vykopávat.

11
    Domácí nyní rozjeli aktivní kombinaci, Fotr šikovně nasadil soupeři jesličky a vypadalo to na brejk, ovšem ten zhatil nepřesný pas.

9
    Na opačné straně zahrával Hradec Králové přímý kop z levé strany hřiště, ale taktéž neuspěl, když byl centr až příliš přetažený.

8
    Ani z další centru Pražanů nezahřmělo, celek v černém si s ním poradil a brankář Stejskal ve spolupráci s obranou ukryl míč v náručí.

7
    Věchtík se protáhl po levé straně k centru, jeho pas však hosté pohodlně odvrátili a následně si brankář Stejskal věděl i s opakovaným centrem.

6
    Úvod zápasu je oboustranně zatím hodně rozpačitý, ani jeden z celků nechce udělat větší chybu v rozehrávce.

5
    Blecha si náběhem po levé straně řekl o průnikovou přihrávku, nepohlídal si ale svůj náběh a byl mu tak odmáván celkem jasný ofsajd.

4
    Nakonec po chybě hostů napřáhl z dálky jeden z domácích borců, jeho rána z uctivé vzdálenosti si však cestu do branky nenašla.

3
    Frizoni byl faulován a domácí na útočné polovině rozehrávali. Zvolili kombinaci po zemi nakrátko, ale Kostka se na pravé straně k centru nedostal, a tak útočí opět Hradec Králové.

2
    Akci Hradeckých však zastavil útočný faul uvnitř vápna, nicméně první akce nevyšla ani klokanům a u míče je brankář Stejskal, jenž rozehrává.

1
    Hosté uvedli míč do hry a po dlouhém nákopu kombinují směrem vpřed na útočné polovině.

1

Oba celky jsou již na hrací ploše. Domácí nastupují v zelených dresech, hosté se oděli do černého.

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Rothe, Blecha, Kostka, Frizoni Da Cruz, Káš, Vacík, Fotr, Mitrovič, Věchtík (C).
    Náhradníci: Dařina – Vrána, Charvát, Horizrál.

FC Hradec Králové: Stejskal – Václavek (C), Holeš, Chocholatý, Zbudil, Brokeš, Střelec, Bláha, Martinec, Miker, Hynek.
    Náhradníci: Ikizgül – Breda, Petřík, Bičiště

Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Koval..

Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci posledního kola Juniorské ligy utkají Bohemias Praha 1905 proti východočeskému FC Hradci Králové.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Daniel Kinc

Branky: 29. Frizoni Da Cruz – 44. Václavek, 78. Miker, 90. Miker

Karty:   41. Mitrovič (BOH), 42. Blecha (BOH), 67. Rothe (BOH), 88. Káš (BOH) – 39. Miker (HKR)

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Rothe, Blecha, Kostka, Frizoni Da Cruz, Káš, Vacík, Fotr (65. Horizrál), Mitrovič (58. Vrána), Věchtík (C).

FC Hradec Králové: Stejskal – Václavek (C), Holeš, Chocholatý (63. Bičiště), Zbudil (55. Brenda), Brokeš, Střelec, Bláha (80. Petřík), Martinec, Miker, Hynek.

Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Koval.